Prandelli açıkladı: Yeni kaptan Selçuk İnan

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Avusturya kampında yaptığı açıklamada, Selçuk İnan'ın birinci kaptan olduğunu söyledi

22 Temmuz 2014 Salı 21:36
Prandelli açıkladı: Yeni kaptan Selçuk İnan
Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kamp çalışmaları hakkında bilgi veren İtalyan çalıştırıcı, önümüzdeki sezon fizik olarak güçlü ve sürekli kazanmaya oynayan bir takım yaratmaya çalıştıklarını söyledi.

Sabri’nin kamp kadrosuna dahil edilmemesi ile ilgili bir açıklama yapan Prandelli “Kamp kadrosuna alınmayan isimleri ben ve ekibim belirledi. Değişimler her zaman biraz sert olur. Kişisel olarak İstanbul’da kalan hiçbir oyuncuya karşı kötü düşüncem yok. Ama değişim zamanı geldi. Teknik açıdan yeni projelerimiz var. Sağ bek için farklı alternatifler deniyoruz” dedi.

Sakatlıktan kurtulan Bruma’dan övgü ile bahseden İtalyan çalıştırıcı “Bruma çok yetenekli bir futbolcu. Herkesin onun için biraz sabırlı olması gerekiyor. Altı aylık sakatlıktan sonra ritmi ve hızını tekrar kazanması için zaman gerek” şeklinde konuştu.

Prandelli Galatasaray'ın yeni kaptanını açıkladı. Buna göre; Selçuk İnan, sarı-kırmızılı takımın yeni kaptanı olacak.

Prandelli'nin ifadeleri şu şekilde: "Kaptan olarak Selçuk İnan'ı seçtik. Çok pozitif bir insan, tüm çalışanlara anlayışla yaklaşıyor. Bu çok güzel bir şey. Sneijder geldikten sonra ikinci kaptanı belirleyeceğiz. Hakan Balta da seçeneklerimiz arasında."
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »