25 Haziran 2018, Pazartesi

Ramon Motta'nın bonservisi alınıyor

Beşiktaş, Ramon Motta'nın bonservisini almak için Corinthians yönetimi ile pazarlığını sürdürüyor

16 Haziran 2014 Pazartesi 18:42
Ramon Motta'nın bonservisi alınıyor
Dış transferde sessizliğini koruyan, Cenk Tosun dışında kimseye imza attıramayan Beşiktaş; iç transferde Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal’la nikah tazelemişti.

Kartal’ın yola devam etmek istediği isimlerden biri de Ramon Motta.

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen de yaklaşık 10 gün önce hem futbolcu bakmak hem de Motta için Brezilya’ya gitmişti.

Özen’in sambacının bonservisini almak amacıyla Corinthians’la yaptığı görüşmenin detaylarına ulaşıldı.

"VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTUN"

Yapılan ilk toplantıda Özen, oyuncunun bonservisi için Brezilya ekibine 1 milyon Euro’luk teklif yaptı. Başta bu rakamı kabul eden Corinthianslı yetkililer, daha sonra İstanbul’a dönen Özen’i arayarak, “Motta’yı başta Süper Lig ekipleri olmak üzere bir çok takım istiyor. 1 milyon 750 bin Euro’dan aşağı olmaz” dediler.

Bu duruma sinirlenen Özen ise resti çekti ve “Kısıtlı imkanlarla transfer yürüten bir ekibiz. Bu kulübün parasını sokağa atamayız. Verdiğiniz sözü tutun ya da ortasını bulun” ifadelerini kullanarak transferi dondurdu.

CORINTHIANS İKNA OLDU

Futbolcusundan daha fazla para kazanmak isteyen Corinthians’ın oyununa gelmeyen Özen’in elini, Motta’nın tavrı daha da güçlendirdi.

Her fırsatta İstanbul’u çok sevdiğini belirten başarılı sol bek, gönlünün Beşiktaş’ta olduğunu ve kariyerine burada devam etmek istediğini kulübüne bildirdi.

Corinthians Yönetimi’nin gerek Özen’in tutumunu gerekse Motta’nın isteğini dikkate alarak şartları kabul etmeye hazır olduğu belirtildi.

Habertürk
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »