Raul Meireles'ten ayrılık sinyali

UEFA Disiplin Kurulu'nun 2+1 yıl Avrupa'dan men cezası verdiği Fenerbahçe'de bu karar hakkında futbolculardan ilk yorum Portekizli futbolcu Raul Meireles'ten geldi.

26 Haziran 2013 Çarşamba 19:59
Raul Meireles'ten ayrılık sinyali
Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarından aldığı men cezasını Twitter adresinden değerlendiren Raul Meireles “Tertemiz Fenerbahçe” yazarken bir taraftarın ayrılıp ayrılmayacağı şeklindeki sorusuna her şey belirsiz şeklinde cevap verdi.

3 Temmuz 2011'de başlayan şike soruşturması sonrasında birçok futbolcu ile yollarını ayıran Fenerbahçe'de UEFA kararının ardından da aynı durumun yaşanabileceği ihtimali gündeme gelirken bu konu hakkında ilk sinyali Meireles vermiş oldu. Meireles UEFA'nın ceza kararının ardından bu kararı Twitter adresinden değerlendirirken “Kahretsin!!!! Tertemiz Fenerbahçe” şeklinde tweet attı. Attığı tweetle yaşadığı şaşkınlığı dile getiren Meireles bir Fenerbahçe taraftarının “Bizden ayrılıyor musun?” şeklindeki sorusuna “Bilmiyorum her şey belirsiz” şeklinde cevap vererek ayrılık sinyalini ilk veren isim olmuş oldu.

2011'DE LUGANO NIANG VE EMENİKE TAKIMDAN AYRILMIŞTI


Yaklaşık 2 yıl önce patlak veren şike soruşturması sonrasında Fenerbahçe'den Lugano, Niang, Emenike gibi isimler ayrılmışlardı. Bu ayrılık o dönemde kulübün menfaatleri doğrultusunda alınmış bir karar olarak açıklanmıştı.

ALEX'TEN ÜZGÜNÜM MESAJI


Bu arada Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex De Souza'da UEFA Disiplin Kurulu kararı sonrasında Twitter adresinden yaptığı açıklama ile karardan dolayı üzgün olduğunu belirtti. Alex Twitter adresinden UEFA'nın kararı sonrasında “UZGUNUM!!!” tweeti attı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »