Recep Sert, yüz nakli stresini barda böyle attı

TÜRKİYE'de yüz naklinde 5'nci, çene naklinde ise ilk olan 28 yaşındaki Recep Sert, rahatsızlanınca tedavi için gittiği Antalya'da, sağlığına kavuşunca, hastanede tanışıp evlendiği eşi ile Antalya'da gece kulübüne gidip, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

28 Mart 2015 Cumartesi 18:33
Recep Sert, yüz nakli stresini barda böyle attı
İnegöl İlçesi'nde temizlemeye çalıştığı tüfeğin ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen Recep Sert'e, Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından, 18 Temmuz 2013 tarihinde beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 43 yaşındaki Andrzej Kucza'nın yüz ve çenesi, başarılı bir operasyon ile nakledildi. Akdeniz Üniversitesi'nde uzun süre yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra normal odasına alınan Recep Sert ile bu hastanede çalışıp böbrek nakli olan ablası Hatice'ye refakat eden Esma Akyurt arasında başlayan arkadaşlık, kısa sürede aşka dönüştü. Geçen yıl nişanlanan çift, geçtiğimiz 21 Aralık günü İnegöl'de evlendi. Recep Sert düğünden sonra, İnegöl Belediye Başkanı Ak Parti'li Alinur Aktaş'ın desteği ile belediyenin Yeniceköy Mahallesi Ek Hizmet binasında taşeron firmada hizmetli olarak 1 Mart tarihinde göreve başladı. Geçen hafta yüz ve midesinde şişme olunca İnegöl Devlet Hastanesi'ne getirilen Recep Sert, daha sonra doktorunun isteği üzerine Antalya'ya gidip, Akdeniz Üniversitesi'nde tedavi oldu.

Uzun süreden bu yana zor günler geçiren Recep Sert, Antalya'da sağlığına kavuşunca eşi Esma Akyurt Sert ile bir gece kulübüne gidip, stres attı. Gece geç saatlere kadar eşiyle birlikte eğlenen Esma Akyurt Sert, gece kulübünde çektirdiği fotoğrafları, sosyal paylaşım sitesinde, "Hayat bizden çok şey aldı şimdi sefasını sürüyoruz, kimseyi ilgilendirmez herkes işine haydeee " diye yazarak paylaştı.
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »