20 Şubat 2019, Çarşamba

Rusya'da şiddetli patlama!

Rusya'nın St. Petersburg kentinde bir kaç saat önce patlayıcı bulunan bir dairenin olduğu bölgede patlama meydana geldi. Olayda herhangi bir can kaybı yaşanmazken, çıkan gürültünün oldukça kuvvetli olduğu belirtildi. Patlama sonrası apartmanın olduğu yer enkaza döndü. Patlamanın bomba olmadığı, renovasyon çalışmaları sebebiyle meydana geldiğini açıklandı.

6 Nisan 2017 Perşembe 18:13
Rusya'da şiddetli patlama!
Rusya'nın St. Petersburg kentinde yerleşim yerlerinin bulunduğu bir bölgeden güçlü bir patlama sesi duyuldu. Patlamanın bir apartmanda meydana gedliği belirtiliyor.  

Reuters haber ajansı patlamada patlamada ölü ya da yaralı olmadığını geçti. 

Görgü tanıklarına göre patlama sesi, günün erken saatlerinde patlayıcı madde tespit edilen bir bölgeden geldi.

RIA Novosti'nin Rusya Acil Durum Bakanlığı'ndan edindiği bilgiye  patlamada ölen ve yaralanan olmadı, ancak bir duvarın yıkılması nedeniyle bazı araçlarda maddi hasar oluştu.

Patlamanın nednei açıklandı. Kurtarma ekibi ve belediye yetkilileri patlamanın renovasyon çalışmaları sebebiyle meydana geldiğini belirtti.

Rus polisi patlamanın yaşandığı bölgede saatler önce patlayıcı bulmuştu. Yetkililer bugün erken saatlerde bir daireye baskın düzenlemiş ve bulunan patlayıcıyı etkisiz hale getirmişti. Tanıklar, söz konusu daireden üç kişinin kelepçelenerek çıkarıldığını söylemişti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »