Sabri ve Engin ayrılmayı düşünmüyor

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan isimlerden Sabri Sarıoğlu'ndan sonra Engin Baytar da takımdan ayrılmayı düşünmüyor

28 Temmuz 2014 Pazartesi 20:17
Sabri ve Engin ayrılmayı düşünmüyor
Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin takımın başına gelir gelmez yaptığı ilk icraat neşteri vurmak ve 10 kişiyi kadro dışında bırakmak olmuştu.

Sabri Sarıoğlu, Engin Baytar, Gökhan Zan, Eboue, Dany, Yiğit Gökoğlan, Ontivero, Sercan Yıldırım, Kaan Baysal, Endoğan Adili İtalyan teknik adam tarafından Avusturya’ya götürülmedi.

Bu isimler arasından sadece Sercan Yıldırım, Balıkesirspor’a transfer olurken diğerlerinin hiçbir yere gitmeye niyetinin olmadığı kaydedildi.

FLORYA'DA ÇALIŞIYORLAR

Florya’da her gün çalışmalar yapan kadro dışı isimlerden biri olan Engin Baytar, yakın çevresine yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ı çok seviyorum. Takımla 1 yıl daha kontratım var. Yurt dışından iyi bir teklif gelmediği takdirde ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum. Hocanın bana şans vermesini bekleyeceğim” dediği öğrenildi.

Deneyimli oyuncu 1 milyon 100 bin dolar garanti ücret alıyor. Sabri Sarıoğlu’nun da takımdan ayrılmayı düşünmediğini çevresiyle paylaştığı kaydedildi.

Kadro dışı kalan ve takımda kalmayı düşünen bu 9 ismin sarı-kırmızılılara maliyeti yıllık 22 milyon TL civarında olacak.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »