21 Mayıs 2018, Pazartesi

Sabri'nin o sözleşmesi iptal edildi!

Galatasaray Kulübü, Sabri Sarıoğlu ile 1+1 olarak imzalanan sözleşmenin, oyuncunun sezon içinde belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzama opsiyonunun karşılıklı iptal edildiğini duyurdu. Açıklama KAP'a da yapıldı...

4 Aralık 2015 Cuma 19: 4
Sabri'nin o sözleşmesi iptal edildi!
Galatasaray, Sabri Sarıoğlu ile olan sözleşmesinin içeriğini değiştirdi. Sabri'nin sezon içinde belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzama opsiyonu karşılıklı varılan mutabakat çerçevesinde iptal edildi. Sabri Sarıoğlu, bugün Denayer'in yokluğunda 15. kez 11'de sahaya çıkması durumunda sözleşmesi otomatik olarak 1 yıl uzayacaktı. Galatasaray, Bursaspor maçı öncesi duruma müdahale etti ve o maddeyi geçersiz bıraktı.
 
Resmi siteden yapılan açıklama şöyle;
 
"Profesyonel futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ile şirketimiz arasında 1+1 sezon olarak imzalanan sözleşmenin, oyuncunun sezon içinde belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzama opsiyonu karşılıklı varılan mutabakat çerçevesinde iptal edilmiştir.
 
Altyapıdan yola çıkan, en zor zamanlarda kaptanlık pazubandını taşıyan ve her şart altında Galatasaray için terinin son damlasına kadar savaşan oyuncumuza, sergilediği Galatasaraylılık duruşundan ötürü teşekkür ederiz.
 
Kendisinin geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde da bu forma ve arma için elinden gelenin en iyisini yapacağına olan inancımız tamdır.
 
Saygılarımızla.
 
Galatasaray Spor Kulübü"
 
KAP'a yapılan bildirim ise şu şekilde;
 
"Profesyonel futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ile Şirketimiz arasında 1+1 sezon olarak imzalanan sözleşmenin oyuncunun belli maç sayısına ulaşması halinde otomatik olarak uzama opsiyonu karşılıklı varılan mutabakat çerçevesinde iptal edilmiştir.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »