12 Kasım 2018, Pazartesi

Sakarya 3 liseliyi arıyor

​3 liseli 'Güle güle Sakarya yazdılar' ve...

5 Temmuz 2014 Cumartesi 0:10
Sakarya 3 liseliyi arıyor
Sakarya'nın Geyve İlçesi'nde, birbirleriyle arkadaş olan 16 yaşındaki 3 liseli, 1 Temmuz'da ortadan kayboldu. Ailelerinin ve polisin her yerde aradığı gençlerden birinin sosyal paylaşım sitesi facebook'taki sayfasından son olarak 'Güle güle Sakarya' şeklinde bir paylaşımda bulunduğu görüldü.

Üçü de Alifuatpaşa Mahallesi'nde oturan ve yakın arkadaş olan Onur Arda Çakır, Ufuk Menteşe ve Yakup Can Fırat, geçen salı sabahı buluştuktan sonra ortadan kayboldu. Eve dönmeyen ve tüm aramalara rağmen bulunamayan 3 gencin yakınları, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp başvurusunda bulundu. 

Polis, yaptığı araştırmada gençlerin 1 Temmuz tarihinde kırmızı bir otomobile binerek ilçeden ayrıldıklarını tespit etti. Ayrıca, gençlerden Ufuk Menteşe'nin de facebook'taki sayfasına en son 1 Temmuz günü 'Güle Güle Sakarya' şeklinde paylaşımda bulunduğu tespit edildi.

Polisin ve yakınlarının 4 gündür her yerde aradığı gençlerden Onur Arda Çakır’ın da ortadan kabyolmadan önce cep telefonunu sattığı, çevresine Ankara'ya gideceğini söylediği de öğrenildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »