23 Mayıs 2018, Çarşamba

Sarraf ve Gündeş'in tatil keyfi

Muğla'da, şarkıcı eşi Ebru Gündeş, kızı ve arkadaşlarıyla tatiline devam eden İranlı işadamı Rıza Sarraf, 60 Years isimli lüks yatıyla Datça ve Marmaris koylarının tadını çıkarttı.

20 Temmuz 2014 Pazar 22:45
Sarraf ve Gündeş'in tatil keyfi
Kendisine ait 750 beygirlik sürat teknesinin dümenine geçen Rıza Sarraf, bakir koylarda dalış yaptı.

İranlı işadamı Rıza Sarraf, şarkıcı eşi Ebru Gündeş, üç yaşındaki kızı Alara, şarkıcı dostu Emel Müftüoğlu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla çıktığı mavi tura devam ediyor. 48 metre uzunluğundaki lüks yelkenli 60 Years adlı yat ile Datça ve Marmaris koylarını gezen grup, güneşin ve denizin tadını çıkardı. 60 Years adlı yat önce Datça'daki Kargı koyuna, ardından Marmaris'teki Hisarönü körfezinin ormanlarla kaplı ıssız ve bakir koya demirledi.

Hisarönü körfezinde Rıza Sarraf, yine kendisine ait 11 metre uzunluğunda ve saatte 60 milin üzerinde hız yapan 750 beygir gücündeki sürat teknesinin dümenine geçti. Yanındaki dalış eğitmenleri ile bakir koylara tam gaz açılan Sarraf, uygun bir noktadan dalış yaptı. Sarraf ve eşinin bir hafta Datça ve Marmaris koylarını dolaştıktan sonra Bodrum'a dönecekleri öğrenildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »