Savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu

Adliyeye düzenlenen operasyon sonrası ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Savcı Kiraz hayatını kaybetti.

1 Nisan 2015 Çarşamba 5:57
Savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başına 3 vücuduna 2 kurşun sıkılan ve yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Kiraz'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

İstanbul Adalet Sarayı'nın 6. katındaki odasında DHKP-C'li iki terörist tarafından rehin alınan Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağrı yaralı olarak ameliyata alınmıştı. 3'ü başına olmak üzere vücuduna 5 kurşun alan Savcı Kiraz'ın kaldırıldığı Şişli'deki Florence Nightingale hastanesinde şehit olduğu öğrenildi.
Kiraz'ın hayatını kaybettiğini Dışişlier Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Twitter hesabından duyurdu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • DOGASINDA VAR BU MESLEGiN PANTÜRKiST - 1 Nisan 2015 AKP ile ölümü,,zülümü,,iskenceyi,dilenmeyi muhtac olup el acmayi etek öpmeyi yalakaligi, yavsakligi, sinav sorusu calmayi insanlarin özeline karismayi dinlemeyi röntgenciligi YATAK odalarinda para sayma makinalarini ayakkabi kutularinda dövizleri PKK ile müzakereyi teroristen emir almayi HAYALET olarak GAZZEYE seyhati BOP esbaskanligini madenlerde insan kiyimini FÜZE KALKANINI PATRiOT füzelerini ülkeye sokmayi kara elmas üniversitesini biz yaptiktan tutunuzda iSRAiL KARSISINDA Güclü müslüman ülkeleri parcaliyarak kana bulayarak kadinin kizin irzina gecenlere ALLAH yardimciniz olsun diye dualar etmeyi TC- TÜRK-TÜRKCE --TÜRKiYE düsmanligini TÜRK bayraginda rahatsiz olanlarin ATATÜRK,e düsman olmanin sefasini sürmeye SAHiT OLDUK.. Bundan sonra ne olur bir AKP,liden aldigim cevapla anlatayim adam ban benim TÜRK oldugumu nereden biliyorsun dedi ,,bende degilsen hangi soydansin dedim bende bilmiyorum dedi bende o zaman sen OSLO,da SEREFSiZ oldugunu ümmi cihana haykiran ALCAK kadar SOYSUZSUN dedim ..Peki senin gibi soysuzlarin hatirina TÜRK oldugumuzu ve bizden rahatsiz olanlara karsi tavrimiz ne olmali diye sordum.. Aldigim cevap hani benim kripto telefonumu bile dinlemisler diyerek 17-25 ARALIK yolsuzlugunun dogrulugunu ilan eden ERGENEKON SAVCISI varya bizi aldattilar diye feryad eden kacak saray heveslisinin GAZZEYE gidecegim yalani gibi oldu.. Bu ölüm TÜRKiYE adaleti yitirdi konturolün yok oldugunu gösteren bir olgudur... HÜKÜMET iSTiFA etmemeli nedeni beli SAVCILIGIN KADERiNDE VAR.. der bu kani bozuklar.

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »