25 Haziran 2018, Pazartesi

Schumacher'in durumu kötüye gidiyor

Formula 1'in eski doktoru Gary Hartstein, Michael Schumacher'den güzel haber alma şansının olmadığından neredeyse emin olduklarını söyledi

11 Haziran 2014 Çarşamba 19:20
Schumacher'in durumu kötüye gidiyor
Fransa'da kayak yaparken düşerek ağır yaralanan ve yaklaşık 6 aydır komada bulunan Formula 1'in efsanevi pilotu Michael Schumacher'in iyileşeceği umutları giderek azalıyor.

Alman pilotun sağlık durumu ile ilgili son açıklama Formula 1'in eski doktoru Gary Hartstein'den geldi. Hartstein, Schumacher'den güzel haber alma şansının neredeyse kalmadığını söyledi.

Kişisel blog hesabından açıklama yapan Formula 1'in eski doktoru, Schumacher hayranlarının olası en kötü sona hazırlanması gerektiğini belirterek, "Çok üzgün olsam da bundan sonra Michael Schumacher'den güzel haber alma şansımızın olmadığınından neredeyse eminim" dedi.

Schumacher'in ailesinin, efsanevi pilotun sağlık durumu hakkında açıklama yapması gerektiğini vurgulayan Hartstein, "Ailesinin Michael'ın durumuna karşı koruyucu tavrı ve sürekli susması, iyi bir haber olmadığının açık göstergesidir" değerlendirmesini yaptı.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »