25 Haziran 2018, Pazartesi

Sedat Peker, Kılıçdaroğlu'na anında yanıt verdi!

Sedat Peker, Rize Mitingindeki açıklamalarının tamamını dinlemeden kendisini eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

11 Ekim 2015 Pazar 21: 8
Sedat Peker, Kılıçdaroğlu'na anında yanıt verdi!
Kılıçdaroğlu; "Bir mafya babasının Rize'de yaptığı miting. Hukuk devletideyiz, demokrasiyi, özgürlükleri savunuyoruz. Bir mafya babası çıkmış, miting yapıyor. Ve "oluk oluk kan akacak" diyor. Hiçbir Cumhuriyet Savcısından tık yok. Şunu da söyledim, acaba Cumhuriyet Savcıları onun emrinde mi? Hangi gerekçeyle bu kişi kalkıp miting düzenleniyor"dedi. Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerine Sedat Peker'den anında sert bir yanıt geldi.


Sedat Peker sosyal medya hesaplarından CHP Genel Başkanı'na verdiği cevapta " Eğer ben mafya babasıysam neden CHP yöneticileri ve vekilleri benim ziyaretime geliyor, Ak Partiyi desteklemeliyiz diye çağrıda bulunduktan sonra mı acaba sizin için mafya oldum" dedi.


İŞTE SEDAT PEKER'İN ATTIĞI O TWEETLER

Sayın Kılıçdaroğlu, ergenekon davasından cezaevinde yatarken bir çok chp milletvekili ve parti üst yöneticisi bakanlığın özel izniyle ziyaretime geliyorlardı.

Eğer ben mafyaysam parti yöneticilerinize,vekillerinize sormanız gerekmezmi, bir mafyaya neden ziyarete gidiyordunuz diye..

Sevdiklerime seçim öncesi mutlaka Ak Partiyi desteklemeliyiz diye çağrıda bulunduktan sonramı acaba sizin için mafya oldum

Rize konuşmamda "devletimiz düşmanlar ve teröristler tarafından işlemez hale getirildiğinde


Meşru müdafaa hakkımız doğarsa oluk oluk kanlarını akıtacağız" dedim.

Sayın Kılıçdaroğlu, yoksa siz bu şekilde düşünmüyor musunuz? düşmanlara ve teröristlere ülkemizi teslim mi edeceksiniz? 
ayrıca ben mafya isem o zaman size sormazlar mı;

Bir mafya Rize meydanında sizin topladığınız kalabalığın 2.5-3 katını toplamayı nasıl başarmış?


SEDAT PEKER NE DEMİŞTİ? İŞTE AÇIKLAMA...

“Ben konuşmamda ülkemizin askeri, polisi, istihbaratı ayaktadır, bu yüzden terör olayları karşısında ülkemizde kaos çıkmaması anlamında hiçbir şey yapmamalıyız, diyorum. Şehit haberi duyduğumuz zaman gerekirse ellerimizi kanatırcasına ısırmalı ancak gene de bir şey yapmamalıyız, diyorum. Daha sonrasında ise ülkemize karşı düşmanlık beslediğine inandığım ülkelerin isimlerini sayıp bu ülkelerin terör örgütlerini koruduğunu ve eğittiklerini söylüyorum. Terör örgütlerinden daha önemli düşmanımız ise bu ülkelerdir, diye belirtiyorum. Daha sonrasında yüce Allah göstermesin eğer ki bir gün güvenlik güçlerimiz yorgun düşerse ve yetersiz kalırsa vatandaşımızın kendini koruma hakkı doğduğu zaman, adeta dünyanın şah damarları kesilmiş gibi onların oluk oluk kanlarını akıtacağız diyorum.”
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »