Şehit Ömer Halisdemir babası böyle karşılandı!

NİĞDE'de düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde, darbeci generali öldürdükten sonra şehit edilen Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganlarıyla karşılandı.

7 Ağustos 2016 Pazar 20: 2
Şehit Ömer Halisdemir babası böyle karşılandı!
Şehit Ömer Halisdemir Meydanı'nda düzenlenen mitinge Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, AK Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Yarbay İdris Tataroğlu, Belediye Başkanı AK Partili Faruk Akdoğan ile birlikte binlerce kişi katıldı. Alana katılanlar ellerindeki Türk bayraklarını salladı. Meydanın karşısındaki belediye binasına Türk bayrakları ile Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dev fotoğrafları asıldı.

Dev ekrandan Yenikapı'daki miting izlenirken, şehit Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir alana geldi. Bu sırada binlerce kişi, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloganları atarak şehidin babasını karşıladı. Baba Halisdemir alandakileri selamlarken, kendisini verilen Türk Bayrağını da 3 kere öpüp alnına koyduktan sonra aldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »