'Seks teklifine hayır diyemiyorum!'

İngiltere'de Sarah Defrates isimli bir kadın, çoğu insanın yoğun bir tedavi sürecinden geçerek atlattığı psikolojik bir rahatsızlık olan "bipolar bozukluğunu" kendi yöntemiyle atlattığını söyledi. O yöntem de seks yapmak… İşin daha ilginç tarafı kadının bu rahatsızlığını atlatmak için gördüğü tedavi sırasında aslında "seks bağımlısı" olduğunu öğrenmesi…

4 Ekim 2014 Cumartesi 21:52
'Seks teklifine hayır diyemiyorum!'
İki çocuk annesi 47 yaşındaki kadın 13 yaşından beri seks bağımlısı olduğunu söyledi.

Defrates, seks yapmanın hastalığı üzerinde etkisini ise 2011 yılına kadar keşfetmemiş. Defrates o dönemi şöyle anlatıyor: "3 yıl önce iflas etmiştim ve bipolar bozukluğum olduğu teşhisi konmuştu. Bir terapiste gidiyordum ve her seansta benim seksten bahsettiğimi fark etti. Seksin hayatımdaki olumlu etkisini görüp, beni sakinleştirdiğini ve iyileştirdiğini anladım." Çocukları konusunda da konuşan Defrates, onların bu hayatı ilk önce garipsediklerini, ancak daha sonra her şeyin iyiye gittiğini anlattı. Evin her tarafına prezervatif koyduğunu söyleyen kadın, çocuklarının cinsellikten kaçmaması ve istedikleri zaman bunu yaşamaları gerektiğini söyledi.
 

SEKS TEKLİFİNE HAYIR DİYEMİYORUM

Seks düşkünlüğünün özel hayatına olumsuz bir etkisi olduğunu da söyleyen Defrates, iki kere evlendiğini ancak iki evliliğin de kocalarını aldattığı için bittiğini açıkladı. Defrates, aldatma sebebini "seks teklifini geri çevirememe" olarak belirtti.

Defrates bugüne kadar 80-90 erkekle birlikte olduğunu söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »