Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e cevap!

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, sarı-lacivertli takımın Aytemiz Alanyaspor'u 2-0 mağlup ettiği maçın ardından açıklamalarda bulundu.

11 Kasım 2018 Pazar 20: 9
Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e cevap!
Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Aytemiz Alanyaspor'u 2-0 mağlup ettikleri maç sonrası Galatasaray derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'in "Üste çıkmak için, had aşmak ve sokak kabadayısı gibi ifadeler kullanmak, bizim sandığımız Ali Koç vizyonuna yakışmıyor" sözlerine cevap veren Semih Özsoy "Kabadayılık yapanların kabadayılık yapmasının bir ayıbı yok da, kabadayı demenin mi bir ayıbı var?" ifadelerini kullandı.
 
"Artık bizim savunma zamanımız geldi"
"Olayın buralara gelmesine neden olan oyuncu, sarı kart gördüğü için kurtuldu. 15-20 kez izlenen VAR ile kurtuldu. Artık bizim savunma zamanımız geldi"
 
"Fatih Terim'in uzattığı eli sıkmak..."
"Galatasaray stadını bilenler, bilirler. Bizim maçı izlediğimiz yer ile soyunma odasında uzak bir mesafe var. Aşağıya indiğimizde yaşanan çirkin olaylardan haberimiz yoktu. Fatih Terim'in uzattığı eli sıkmak kadar doğal bir şey yoktur, bizi sakinliğe davet ettiler. Sıcağı sıcağına yaptığım açıklamada Hasan hocada sıkıntı var dedim, fazla da bir şey demedim. Bize dostane davrandıklarını düşünerek onlara da teşekkür ettim."
 
"Biz çimlerde koşmadık"
"Biz çimlerde oyuncuların peşinden koşmadık. Vali'nin olduğu, emniyetin olduğu bir yerde kimse oyunculara sahip çıkamaz. Biz koridorlarda oyuncularımızın yanında olduk."
 
"Kabadayılık yapanların..."
"Kabadayılık yapanların kabadayılık yapmasının bir ayıbı yok da, kabadayı demenin mi bir ayıbı var? Biz her lafımızın arkasındayız. Kim ne hak ediyorsa üzerine alsın."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »