25 Haziran 2018, Pazartesi

Sergen Yalçın: Almanya'dakiler sakat değil, o raporlara inanmıyorum

Yorumcu Sergen Yalçın 'sakat' olduklarına dair rapor göndererek A Milli Takım'a gelmeyen gurbetçi futbolcular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın yalan söylediklerini iddia etti.

12 Ekim 2014 Pazar 19:58
Sergen Yalçın: Almanya'dakiler sakat değil, o raporlara inanmıyorum
Yorumcu Sergen Yalçın, TRT Spor'da dün akşam yayınlanan Futbol Arenası programında A Milli Takım hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. 
Yalçın, 'sakat' olduklarına dair rapor göndererek ay yıldızlı takıma gelmeyen Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın aslında sakat olmadığını iddia etti. Yalçın, bu oyuncuların Gökhan Töre ile yaşadıkları 'silah çekme' olayı yüzünden milli takıma gelmediklerini iddia etti. 

Programın diğer yorumcusu Erman Toroğlu ise, tıpkı Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak gibi sakatlıklarını gerekçe göstererek milli takıma gelmeyen yerli futbolcuların durumunun da şüpheli olduğunu söyledi.
Sergen Yalçın ve Erman Toroğlu'nun sözleri şöyle:

SERGEN YALÇIN:
- "Sakatız" diye gelmeyen Almanya'daki futbolcuların sakat olmadığını biliyorum. Rapor mapor hikaye. Ben hemen size alayım sakat raporu. Rapor alma işleri zor değil.
- Bir futbolcunun babası (Hüseyin Çalhanoğlu) oğlundan habersiz konuşabilir mi gazeteye! Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Bunlar evde konuşuyorlardır.
- Madem böyle bir olay oldu, o zaman üçünü bir araya getirip basın toplantısı yap.

ERMAN TOROĞLU:
- Peki Türkiye'dekiler? Bir hafta sonra Fenerbahçe-Galatasaray maçı var. Şimdi "sakatız" diyenler o maçta tabanca gibi oynarsa şaşırmayın.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »