Sergen Yalçın'dan Beşiktaş yönetimine mesaj

Yeni stadı Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gitmek isteyen Beşiktaş'ta takımın son dönemdeki formsuzluğu dikkat çekerken ligde geride kalan haftalarda siyah beyazlı ekibin göstereceği performans Slaven Bilic'in de kaderini belirleyecek.

13 Nisan 2015 Pazartesi 5:39
Sergen Yalçın'dan Beşiktaş yönetimine mesaj
Siyah beyazlı yöneticiler, Bilic'in geleceği hakkında net bir ifade kullanmaktan kaçınırken Kara Kartallar için Mircea Lucescu, son günlerde medyada özellikle gündeme gelmiş ancak Beşiktaş cephesi bu iddiaları yalanlamıştı.

Beşiktaş cephesinde gündeme gelen bir diğer isim ise Sergen Yalçın, siyah beyazlıların tarihinde büyük başarılara imza atan ve şu an Sivasspor ile teknik adamlık adına dikkat çekici bir performans sergileyen Yalçın, son olarak yaptığı açıklamada adeta Beşiktaş yönetimine mesaj gönderdi.

Yalçın, cumartesi günü takımının yaptığı antrenman sonrasında Beşiktaş ile ilgili sorulan soruya "Şu anda bunları konuşmak için çok erken. Ligi bitirmek için uzun bir yol var. Lig ve kupayla ilgili netleşmiş bir şey yok. Onu zamanı geldiğince Mecnun ağabeyle konuşuruz ama şu anda bunlar için çok erken" şeklinde yanıt verirken Beşiktaş'tan bir teklif gelmesi halinde Mecnun Odyakmaz ile görüşeceğini net bir şekilde ortaya koydu. (Cumhuriyet)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »