21 Temmuz 2018, Cumartesi

Serinhisar'da girişimcilik eğitimi

Serinhisar Belediyesi ve KOSGEB Denizli Hizmet Merkezi Müdürlüğü'nün düzenlediği Girişimcilik Eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi.

29 Haziran 2013 Cumartesi 0:29
Serinhisar'da girişimcilik eğitimi
Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Belediye Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, "Serinhisarlı gençlerimizin iş güç sahibi olmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.

KOSGEB Denizli İl Müdürü Selim Erkoç da kursa katılan ve başarılı olan kursiyerlere uygun projeleri karşılığında 30 bin lirası hibe olmak kaydıyla 70 bin liraya kadar kredi verileceğini ifade ederek, "Girişimciliğin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitimli ve dünyayı tanıyan girişimcilerimiz sayesinde Türk ekonomisinin bölgesinde bir numara olacak potansiyele sahip olacağından kuşkumuz yoktur. Serinhisar Belediyesi ile ortak düzenlediğimiz bu kurs da bu düşüncelerin ürünü ve ilk adımıdır" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve KOSGEB Denizli İl Müdürü Erkoç, kursa katılan ve kursu başarı ile bitiren 29 kursiyere belgelerini verdi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »