26 Mayıs 2018, Cumartesi

Serpil Çakmaklı: Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses’in kızı

‘Aramızda Kalsın’ programına konuk olan Serpil Çakmaklı ‘Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses’in kızı’ diyerek; gerekirse mahkemede şahitlik yapabileceğini söyledi.

21 Mart 2013 Perşembe 19:19
Serpil Çakmaklı: Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses’in kızı

Dün (20 Mart) ‘Su Gibi’ programında ortaya atılan ‘Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses’in kızı’ iddiası büyük yankı getirdi. Bugün katıldığı ‘Aramızda Kalsın’ programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Serpil Çakmaklı, Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunu bildiğini ve gerekirse mahkemede şahitlik yapacağını söyledi.

‘DİLAN ÇITAK İBRAHİM TATLISES’İN KIZI’

‘Su Gibi’ programının solisti Dilan Çıtak’ın, 6. kez baba olmak için gün sayan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunun iddia edilmesi üzerine, solist Dilan Çıtak, dün canlı yayını terk etmişti. İbrahim Tatlıses, bu iddia ile ilgili suskunluğunu korurken; yaşananlara tanık olduğunu söyleyen Serpil Çakmaklı, ‘Aramızda Kalsın’ programında ‘Dilan’ın annesi Işıl benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden 'İbrahim Tatlıses’ten çocuğum var' demişti. Işıl’ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım, ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı. Mahkemede şahitlik yaparım. Ben de bu olayı herkes kadar biliyorum, ama yasal olarak da bilmek isterim. Ben bu olayı 1985 yılından beri bilmeme rağmen ağzımı fermuarla kapattım.’ şeklinde konuştu.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »