Şile'de batan gemide 3 kişinin cesedi daha bulundu

İstanbul Şile açıklarında radardan kaybolan geminin mürettebatına ilişkin yapılan çalışmada sabah saatlerinde 1 kişinin cesedine ulaşılmıştı, akşam saatlerinde ise 3 kişinin daha cesedi çıkarıldı.

7 Kasım 2017 Salı 18:41
Şile'de batan gemide 3 kişinin cesedi daha bulundu
Şile açıklarında batan gemide arama çalışmaları devam ederken bugün dört kişinin cesedine ulaşıldı. Böylece kayıp 10 kişiden 7'sinin cesedine ulaşılmış oldu. Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinin  kayıp mürettebatını arama çalışmaları sırasında sabah saatlerinde bir kişinin cesedine ulaşılmışkı. Çıkarılan cesedin ikinci kaptan Cüneyd  Yedican'a ait olduğu belirlendi. Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait botla Şile Limanı'na getirilen  Yedican'ın cenazesi daha sonra ambulansla Şile Devlet Hastanesi'ne götürüldü.  Yedican'ın cenazesinin hastanede yapılacak kimlik tespitinden sonra  Adli Tıp  Kurumu'na gönderileceğini öğrenildi.

3 CESEDE DAHA ULAŞILDI 

Şile'de batan gemiyle ilgili yapılan çalışmalarda 3 kişinin daha cesedi bulundu. Sabah saatlerinde de ikinci kaptan Cüneyd Yedican'ın cenazesi bulunmuştu. Daha önce ise 3 mürettebatın cesedine ulaşılmıştı. Böylece toplam 7 mürettebatın cansız bedenine ulaşılmış oldu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »