21 Mayıs 2018, Pazartesi

Sinan Kaloğlu çok iddialı

Mersin İdman Yurdu'nun golcü oyuncusu Sinan Kaloğlu, yeni sezonda gol yollarında etkili olacağını söyledi

15 Temmuz 2014 Salı 18: 3
Sinan Kaloğlu çok iddialı
Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'nun Gerede İlçesi'nde bulunan Green Park Otel'de sürdüren Mersin İdman Yurdu günde çift idmanla güç depoluyor.

İlk etap kampını serin havası ve doğasıyla büyüleyen Gerede'de yapan Mersin İdman Yurdu'nda ormanda kros çalışması yapan futbolcular, daha sonra açma germe hareketleriyle idmanı tamamladılar.

Gerede kampında yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirten Sinan Kaloğlu, "Geçen sene iyi bir başarı yakalayarak süper lige yükseldik. Bu yıl da başarılarımızın devam etmesini istiyoruz. Yeni bir takımımız var ve iyi bir kaynaşma örneği göstermek istiyoruz. Bizden beklenenleri karşılamak istiyoruz. Mersin İdman Yurdu'nun her zaman üst sıralarda olması lazım ve Mersin bunu hak ediyor. Beklentilerin yüksek olduğu bir yer.

İyi bir taraftar grubumuz da var ve umarım bunu karşılayacak iyi bir konsantrasyona sahip oluruz. Gol yollarında da etkili olmayı istiyorum. Bu sene çok iddialıyım. Çok daha iyi olacak. Lig çok zorlu. İyi takımlar ve iyi kadrolar kuruluyor. Biz de iyi bir takımız. Ben kendi adıma ve hedeflerim doğrultusunda çok iyi olacağını düşünüyorum"
diye konuştu.

fanatik
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »