Sinan Oğan: Artık muhalif olan biz değil genel merkez

MHP'nin olağanüstü kongre yapması talebiyle mahkemeye başvuran muhaliflerden Sinan Oğan, Ahmet Hakan'ın programında konuştu.

12 Şubat 2016 Cuma 13:54
Sinan Oğan: Artık muhalif olan biz değil genel merkez
MHP’de kongre talebini mahkemeye taşıyan muhaliflerden Sinan Oğan ve Koray Aydın, CNNTürk’te Ahmet Hakan Coşkun’un sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk oldu.

"GENEL BAŞKANIMIZ MAHKEMEYİ GÖSTERDİ, BİZ DE GİTTİK"

Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi eleştiren Oğan, "Sayın Genel Başkanımızın kurultay salonu yerine mahkeme salonlarını bize adres göstermesi üzerine mahkemeye gittik” diye konuştu.

"TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN BİR DAKİKA BEKLEYECEK VAKTİ YOKTUR"

Partideki mevcut sistemden herkesin memnun olduğunu bir tek Ülkücülerin memnun olmadığını savunan Sinan Oğan, "Türkiye’nin içerisinden geçtiği süreç Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına en çok ihtiyaç duyulan süreç. Türk milliyetçilerinin değil 2018’i, bir dakika dahi bekleyecek vakti yoktur” dedi.

"ARTIK MUHALİF OLAN GENEL MERKEZ"

"Delegelerimizin imzası bizim şerefimizdir. Şerefimizi korur gibi delegelerimizin imzasına sahip çıkacağız" diye devam eden 24. Dönem MHP Iğdır Milletvekili Oğan, “Biz artık muhalif değiliz. Muhalif olan genel merkez. 2018’de değil, hemen kurultaya gitmek lazım" ifadelerini kullandı. Sinan Oğan, Türkiye’nin ne pahasına olursa olsun Suriye’deki Türkmen varlığını koruması gerektiğini de ekledi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »