21 Haziran 2018, Perşembe

Sinan Oğan'dan sert tepki! "Memleket işgal altında..."

MHP Genel Başkan Adayı Oğan, Suriye ve Afganistan’dan gelen mültecilerin İstanbul’da bir Türk gencini bıçaklayarak öldürmesine çok sert tepki gösterdi.

16 Mayıs 2017 Salı 19:46
Sinan Oğan'dan sert tepki! "Memleket işgal altında..."
Geçtiğimiz gün İstanbul’un Sultangazi İlçesi, İsmet Paşa Mahallesi’nde Suriyeli ve Afganlardan oluşan mülteci grup, Ramazan Şahin isimli bir genci öldürdü.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, olayla ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından hükümete seslendi.

KIZLARA LAF ATTILAR, GENCİMİZİ BIÇAKLADILAR

“İstanbul'da Afgan Pakistanlılar kızlara laf atıp bir Türk gencini öldürdü. Memleketimiz mültecilerin işgali altında” diye belirten Oğan, “Gürültü yapmayın dediği için Suriyeliler tarafından bıçaklanarak öldürülen vatandaşımızın hesabını kim verecek?” ifadelerini kullandı.

MÜLTECİ ŞEHİRDE DEĞİL KAMPTA OLUR

Oğan sözlerini şöyle sürdürdü: “AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mültecilere vatandaşlık vereceğiz gibi onları özendirecek söylemlerden vazgeçmelidir. Hükumet bir an önce mülteci konusuna el atmalı ve mülteci konusu disipline edilmelidir. Mülteci rastgele şehirlerde değil, kamplarda olur…”

 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »