Survivor 2014'ün şampiyonu Turabi

Zorluklarla geçen Survivor 2014 yarışmasını Turabi kazandı. Peki Survivor Turabi kim?

20 Haziran 2014 Cuma 18:26
Survivor 2014'ün şampiyonu Turabi
Dünyanın en zorlu yarışmalarından olan Survivor, bu sene de izleyenleri ekrana kilitledi ve oldukça heyecanlı anlar yaşattı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunuculuğunu üslendiği ve Star TV'de yayınlanan Survivor 2014'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı büyük Kıbrıs finalinde şampiyonu belirlemek üzere bir araya geldi.
Yarışmacılarla ilgili birbirinden önemli videoların yayınlandığı finalde heyecanlı dakikalar yaşandı.

Survivor'da finale gönüllülerden Turabi, ünlülerden Gökhan Keser kaldı.

Ve oylama sonucunda Survivor 2014'ü kazanan isim Turabi Çamkıran oldu. Turabi böylece 500 Bin TL 'lik ödülün de sahibi oldu.
 

TURABİ ÇAMKIRAN KİM?


TURABİ Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğmuştur. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin Üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu.

TURABİ'NİN HAYATI

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.

Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir.2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve eser yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı.
Türkiye’de Birçok ünlü sanatçı ile Klip ve Konser organizasyonlarında dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda Sektöründe önde gelen firmaların Turneleri ve düzenlediği organizasyonlarda dansçı olarak sahne aldı.

Survivor 17 hazirandanda Büyük final öncesi son Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynandı .Yarimacılar havuz üzerinde dönen tekerlek üzerinde dengede kalmaya çalıştılar.6 Yarışmacıdan Gökhan ile Yiğit 6 oyun kazanarak finale kaldılar. Finalde Gökhan Yiğiti 5-3 yenerek Dokunulmazlık ödülünü kazandı.

Survivor'ı Turabi kazandı, Survivor Turabi kim?, Survivor Turabi kazandı, Survivor kazanan Turabi oldu, Survivor'ı Turabi mi kazandı? Turabi kimdir? Turabi nereli?, Survivor Turabi'nin hayatı, Survivor Ünlüler Gönülleri Turabi kazandı, Turabi hayatı, Turabi Çamkıran kimdir?, Turabi Çamkıran'ın hayatı
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »