Survivor'da kim elendi?

Ve Survivor büyük finale hazır. Dün akşam yapılan son elemede adaya veda eden son isim de belli oldu. Bakın Pazar günü yapılacak büyük finalde yarışma hakkını kaybeden son isim kim...

29 Haziran 2013 Cumartesi 16:17
Survivor'da kim elendi?
Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında sona yaklaşıldı. Pazar günü yapılacak büyük finali heyecanla bekleyen Survivor yarışmacıları dün akşam son kez eleme heyecanı yaşadı. Bu elemeyle birlikte büyük finale katılacak son isim de belli oldu.

Survivior Ünlüler Gönüllüler'de bir isim daha adaya veda etti. Son elemede adaya veda isim Murat oldu. Murat elendiğini öğrendikten sonra “Adaya gelmeden önce çok şey biliyordum sanıyordum ancak meğerse ada da öğrendiklerim ile bilmediğim daha çok şey olduğunu öğrenmiş oldum” dedi. Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'yada sonsuz teşekkürlerini sunan Murat “Bana bu şansı verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek adaya veda etti.

Finale kalan Hilmicem ise Murat'ı uğurlarken “Senin için birinci olacağım” dedi. 

Elemenin ardından finale kalan 3 isimde belli oldu. Doğukan Manço, Hilmicem ve Ümit Karan Pazar günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yapılacak büyük final için yarışacak.

Survivor adasında bu akşam yine bir oyun daha yarışmacıları bekliyor. Sayılı günler kala Survivor’ın birincisi kim olacak merakla bekleniyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »