Taksim yılbaşına böyle hazırlandı

Yılbaşı kutlamalarının İstanbul'daki adresi Taksim'de eğlence başladı. Çok sayıda kişi yılbaşını kutlamak için Taksim'e geldi.

1 Ocak 2015 Perşembe 2:38
Taksim yılbaşına böyle hazırlandı
Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEYDER) tarafından Taksim Meydanı'na yerleştirilen nostaljik tramvay kutlamalar için sahneye dönüştürüldü. Tramvay üzerindeki sahnede verilen konser vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Müziğin ritmine kapılan İstanbullular, bir yandan dans etti, diğer yandan fotoğraf çektirdi.

POLİS'TEN YOĞUN ÖNLEM
Taksim Meydanı'nda polis yılbaşı alarmına geçti. Meydan girişinde çok sayıda polis hazır bekletilirken, Gezi Parkı girişine de TOMA yerleştirildi.
Yeni yıla saatler kala Taksim Meydanı'nda yılbaşı önlemleri başladı. Gezi Parkı girişine çok sayıda çevik kuvvet otobüsü ve TOMA yerleştirildi. Polis araçlarının etrafı bariyerlerle kapatıldı.

Öte yandan bir itfaiye aracı da tedbir amaçlı bekletiliyor. Atatürk Anıtı önünde güven timleri görev dağılımı yapmak üzere toplanırken, Taksim Meydanı girişinde çok sayıda polis hazır bekletiliyor.

Taksim’de sahneye dönüştürülen nostaljik tramvayda verilen konser vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

İstanbul’daki yılbaşı kutlamalarının adresi Taksim’de eğlence başladı. Çok sayıda kişi yılbaşını kutlamak için Taksim’e geldi. Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEYDER) tarafından Taksim Meydanı’na yerleştirilen nostaljik tramvay kutlamalar için sahneye dönüştürüldü. Tramvay üzerindeki sahnede verilen konser vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Müziğin ritmine kapılan İstanbullular, bir yandan dans etti, diğer yandan fotoğraf çektirdi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »