Tatilciler oy kullanmak için geldi

Oy kullanmak için İstanbul'a dönen tatilciler otogarda yoğunluğa neden oldu. Otobüsler otogara girmek için kilometrelerce kuyruk oluşturdu. Otobüste beklemekten sıkılanlar bavullarını alarak yürümeyi tercih etti.

10 Ağustos 2014 Pazar 19:39
Tatilciler oy kullanmak için geldi
Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmak için tatillerini keserek İstanbul'a akın eden vatandaşlar Esenler'deki Büyük İstanbul Otogarı çevresinde yoğunluğa neden oldu. Otobüsler otogara girmek için kilometrelerce kuyruk oluşturdu.
Otobüsteki yolcular otogara ulaşabilmek için bir süre araç içerisinde bekledikten sonra, duruma isyan ederek çareyi yürümekte buldu. Otobüsten bavullarını alan yolcular, otogara yürüyerek gitti. Nuran Savaş , “Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmak için Tekirdağ Şarköy'den geliyorum. Böyle bir yoğunluk beklemiyordum, dün insanların döndüğünü söylemişlerdi. Bugün buraya geldiğimizde ise yoğunluk sebebiyle yürüdük" dedi.
Bir başka yolcu ise, “Yaşadığımız durum rezillik, oy kullanmak için geldik, dün akşam saat 20.30'da Mersin'den bindik daha yeni iniyoruz" diye konuştu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »