20 Haziran 2018, Çarşamba

Terazi burcu günlük yorumu 27 Nisan 2013

İşte Terazi burcunun günlük yorumu, Terazi burcu temel özellikleri ve Terazi burcu ile ilgili her şey...Terazi Burcu 27 Nisan günlük burç yorumu gazete5.com'da.

27 Nisan 2013 Cumartesi 22:36
Terazi burcu günlük yorumu 27 Nisan 2013

TERAZİ BURCU (23 Eylül-22 Ekim)

27.04.2013

Sizi sevindirecek bir haber alabilirsiniz. Ama beklediğiniz haber o haber olmayacak. Beklediğiniz haberle ilgili bir çöküntü yaşamak istemiyorsanız, her ihtimale açık bir bekleyiş içinde olmalısınız. Yeni kurduğunuz bir dostluk sizi her gün biraz daha yanılmışlık hissi içine sokuyor. Bir süre daha şans tanıyıp uzatmakta bir yararınız yok bilesiniz. Bir çıkar ilişkisi denemese de birtakım hesapların içinde başlayan arkadaşlıklar kolay kolay dostluğa dönüşemiyor nedense.
 

TERAZİ BURCU TEMEL ÖZELLİKLERİ

Uğurlu taşı: Safir, Lapis, Turmalin, Kuvars, Opal, Yeşim

Uğurlu sayısı: 6

Uğurlu rengi: Pembe, yeşil, sarı,mavi, tüm açık renkler özellikle açık mavi

Uğurlu günü: Cuma

Uğurlu metali: Bakır

Uğurlu hayvanları: Yabani tavşan ve tüm lüks ev hayvanları

Uğurlu kuşları: Kumru ve serçe

Uğurlu Çiçeği: Kırmızı gül, çan çiçeği

Pozitif Özellikleri

Sevimlilik, uyumluluk, letafet, kolay mizaç, romantik, diplomatik, idealist, incelik.

Negatif Özellikleri

Kararsızlık, alınganlık, hafifmeşreplik, değişebilirlik, flört ruhu; diğer kişilere kolay elde edilir gibi görünmek, aldatabilirlik.

Anahtar Kelimeler

Diplomatik, kararsız, sosyal, adil, artistik, nazik, zarif, barışçı, cana yakın, aktif, denge arayışı içinde olan, uyumu idealize eden, romantik, saf, ipek eldiven içinde demir el.

TERAZİ BURCU KADINI

Terazi kadınının kendine has bir çekiciliği vardır. Yalnızlıktan hoşlanmaz ve daima kalabalık yerleri tercih eder. İçten davranan, samimi, içi dışı bir kimselerdir. İnsanlara dostça davranırlar ama istediklerini bulamadıkları zaman kolayca uzaklaşırlar. Terazi kadını paraya önem verir. Çok yönlüdürler. Yaşamda pek çok şeyi elde etmek ister. Lükse çok düşkündür. Bazen de burçtan farklı birisi çıkar. Maddiyata değil sevgiye bağlıdır. Terazi burcu kadınlarının vücutları güzel olur. İnce vücutlarına giyim çok yakışır. Bunlar ayrıca her şeyi kendilerine yakıştırmasını bilirler. Terazi kadını doğal bir dengeye sahiptir. Mantık ile hisler arasında bir köprü kurmayı becerir. İyi bir eğitim görmek fırsatı bulamazsa bile kendini yetiştirmeyi bilir. Sevgi, terazi kadını için hava ve su kadar gereklidir. Şık ve kendine itina gösteren erkekleri beğenir. Rahat bir yaşam sürmek isteyecektir. Bir taraftan çok çalışkan ve yapıcı diğer taraftan yataktan çıkmak istemeyecek kadar tembellik yapmak isteyecektir. Ancak terazi kadını bir erkeğe sadece para için sokulmaz. Adil, dürüst ve iyi niyetli olduğundan samimi ve gururludur. Kendine kafa dengi olmayan erkekle ilgilenmez. Terazi kadını çocuklarını iyi yetiştirir. Onlarla gurur duymak ister. Onları çok iyi anlar ve kısa süre içinde sevgiyle, idaresiyle onları istediği gibi yetiştirir. Dostlarını en iyi şekilde ağırlamak, nazik ve kibar olmak onun yaradılışında saklıdır. Evini zevkle döşer, yaşadığı yerin güzel olmasını ister. Kızdığı zamanlarda dahi ağzından kaba laf çıkmaz, daima kibar davranır. Terazi kadını sadık ve sevecendir. Ancak aşkta hayal kırıklığına uğrarsa başka bir evliliği seçebilir.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Bu burçta doğan erkeklerin çok üstün yönleri vardır. Öncelikle dürüsttürler ve adalet duygusu, adil olma davranışları çok gelişmiştir. İnandıkları için sonuna kadar savaşırlar. Adil olmayan davranışlarla karşılaşırlarsa tepki gösterirler. Çok çalışkandırlar ama dinlenmeyi de asla ihmal etmezler. Yumuşak sesle, sakin tavırlarıyla güzel konuşurlar. Bu burcun erkeği zevkli, güzelliklere düşkün, duygulara değer veren, iyi niyetli ve dengeli hoş insanlardır. Hisleri kuvvetli olduğundan sevgi dolu bir yaklaşım bekler. Bu erkek dengeli ve akıllı oluşundan dolayı insanların yaklaşımları aynı zamanda bu tarafına da hitap etmelidir. Kendileri daima zarif ve şıktırlar. Burçlar içinde en beğenilen erkekler terazi burcunda doğmuştur. Kadın ruhundan iyi anladığından çapkınlıkları dikkat çeker. Bu erkek, güzelliklere hayran ve iyi konuşan bir kadına bağlanacaktır. Yanında huzur duyacağı kadını arar. Bu erkek paraya önem veren bir yapıya sahip değildir. O, parayı harcamak için kazanır. Parayı savurup ziyan etme huyu da yoktur. Ama rahatları ve zevkleri için hiç düşünmeden para harcarlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »