25 Nisan 2018, Çarşamba

The Sun on Sunday gazetesi: "Aptal Rooney"

İngiltere'de en çok satan pazar gazetelerinden The Sun on Sunday,bugün tam sayfa birinci sayfa "Rooney mutfaktaki boks maçında nakavt oldu" manşetli haberinin devamı olan dördüncü ve beşinci sayfalarında başlık attı: "Aptal Rooney"

15 Mart 2015 Pazar 23:50
The Sun on Sunday gazetesi: "Aptal Rooney"

Manchester United ve İngiltere'nin kaptanın Stoke City'de oynayan arkadaşı Phil Bardsley ile  mutfağında yaptığı  garip boks maçını videosunu arkadaşlarına kameraya çektirdiği anlaşıldı.

Nakavt olduktan sonra yerde hareketsiz yatan Wayne Rooney'nin videosunun Manchester United'ın yöneticilerini ve eşi Coleen'i  kızdıracağını yazan The Sun on Sunday, ünlü golcünün nakavt oluşunu  şok video görüntüsünden alıp bol fotoğraflı yayımlarken United yıldızının tüm meslek hayatını Bardsley nakavtıyla riske koyduğunu vurguladı.

Her klipin bir tehlike olduğuna dikkat çeken İngiliz gazetesi, Bardsley'in Rooney'e sert vuruşlar yaptığına  dikkat çekti. Bu berbat  darbelerden birinin Wayne Rooney'i yere çaktığı  görüldü. 

Kafasının bir kısmı bir iskemlenin altında görülen Wayne Rooney'nin sırtüstü kımıldamadan arkadaşları yardımına koşmadan önce birkaç saniye yerde  hareketsiz yattığı fark edildi. Olaya tanık bir kişi Wayne Rooney yere çakılırken herkesi korkuttuğuna işaret etti.
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »