THY ABD'de uçuş noktalarını artırdı

THY, ABD'nin önde gelen hava yolu firmalarından JetBlue ile ortak uçuş anlaşması imzaladı.

14 Mayıs 2014 Çarşamba 7: 0
THY ABD'de uçuş noktalarını artırdı
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 6. varış noktası olan Boston'a 12 Mayıs itibarıyla ilk doğrudan seferlere başlayan THY, ABD'nin önemli hava yolu firmalarından JetBlue ile ortak uçuş anlaşmasına imza attı.

THY adına Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bolat ile JetBlue'nun Planlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Scott Laurence'nin imzaladığı anlaşmaya göre, THY, ABD'de yeni uçuş noktaları kazanmış oldu.

JetBlue'nun Long Island City, New York'taki genel merkez binasında gerçekleştirilen imza töreninin ardından JetBlue Üstyöneticisi (CEO) David Barger de iki firma yöneticilerinin oluşturduğu gruba katılarak birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Törene, THY'nin New York Müdürü İhsan Baytan da katıldı.

ABD'de, JetBlue dışında, United Airlines ve Virgin Atlantic (Virgin America) ile de ortak uçuş anlaşması bulunan THY, ABD'de Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington ve Boston'a doğrudan uçuş gerçekleştiriyor.

JetBlue'nun ise ABD'de 24 eyalette 84 noktaya seferleri bulunuyor. Firma uluslararası olarak da 12 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »