21 Mayıs 2018, Pazartesi

Trabzonspor kasaya 12 milyon Euro koydu

Trabzonspor, Adrian, Henrique ve Olcan Adın'dan yaklaşık 12 milyon Euro'yu kasasına koydu

1 Temmuz 2014 Salı 21:44
Trabzonspor kasaya 12 milyon Euro koydu
Transfer döneminin hareketli takımlarından Trabzonspor, Adrian Mierzejewski, Paulo Henrique ve Olcan Adın'ı satarak yaklaşık 12 milyon Euro'luk gelir elde etti.

Bordo mavililer, önemli oyuncularıyla yollarını ayırmasına rağmen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Daha önce Serdar Gürler, Deniz Yılmaz, Serhat Çakmak, Anıl Taşdemir, Gökhan Karadeniz, Turgut Doğan Şahin ve Kurtuluş Yurt'u renklerine bağlayan Trabzonspor, Kasımpaşa'dan Adem Büyük ve Karabükspor'dan İshak Doğan için de girişimlerini sürdürüyor.

Karadeniz ekibi başta yabancı oyuncular olmak üzere birçok oyuncusunu gönderek yeni transferler için gelir elde etmek istiyor.

Trabzonspor, Adrian Mierzejewski'yi Suudi Arabistan'ın Al Nassr takımına 3 milyon 250 bin liraya, Paulo Henruquie'yi çin ekibi Shanghai Greenland'a 4 milyon Euro'ya ve son olarak Olcan Adın'ı Galatasaray'a yaklaşık 4.5 milyon Euro'ya satarak kasasına yaklaşık 12 milyon Euro'yu koydu.

Kadrosundaki oyunculardan Jose Bosingwa ve Alexandru Bourceanu dışındaki yabancı oyunculardan Mark Janko, Ondrej Celutska, Florent Malouda, Gustavo Colman ve Sol Bamba'yı satmak isteyen Trabzonspor, elde edeceği geliri transfere harcayarak iddialı bir kadro kurmak istiyor.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »