20 Haziran 2018, Çarşamba

Trafik Kazasında Polis Amiri Tahir Kılıç ve 3 Kişi Toprağa Verildi

Ayfonkarihar'da dün yaşanan ve 4 kişinin öldüğü kazada Sefinaz Çakır'ın nişanlısı cenazede yürekleri dağladı. Genç kızın tabutu önünde namaz kılan genç herkesi ağlattı.

15 Temmuz 2014 Salı 3:20
Trafik Kazasında Polis Amiri Tahir Kılıç ve 3 Kişi Toprağa Verildi
Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden emniyet amiri Tahir Kılıç, çocukları Sueda ile Emirhan ve kuzeni Sefinaz Çakır toprağa verildi. Sefinaz Çakır'ın nişanlısı cenazede yürekleri dağladı. Nişanlısının hırkasıyla namaz kıldı.

TOPRAĞA VERİLDİLER

Kaza Afyonkarahisar-Ankara karayolunun 66’ncı kilometresinde dün meydana gelmişti. Kazada Antalya’nın Finike ilçesinde görevli Emniyet Amir Vekili Tahir Kılıç (46) ile kızı Sueda (16), oğlu Emircan Kılıç (14) ve kuzeni Sefinaz Çakır ölürken, eşi Leyla Kılıç (39) yaralanmıştı. Hayatını kaybedenler bugün Karşıyaka Mezarlığı'nda ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

4 CENAZE YAN YANA

Cenaze törenine Kılıç'ın yakınlarının yanı sıra meslektaşları katıldı. Cenaze namazlarının kılınmasının ardından dört cenaze yan yana getirildi. Ölenlerin yakınları kısa bir süre cenazelerin başında tekbir ve salavat getirdi.


 
NİŞANLIYA SON VEDA

Öte yandan kazada yaşamını yitiren Sefinaz Çakır'ın nişanlısı ise cenazenin başından bir an olsun ayrılmadı. Gözü yaşlı nişanlıyı yakınları telkin etmeye çalışırken genç delikanlı ise nişanlısının başından ayrılmamakta ısrar etti. Cenaze namazı öncesi nişanlısının hırkasını cenazenin yanına sererek ikindi namazını kılan gözü yaşlı genç çevredekilere duygusal anlar yaşattı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »