21 Şubat 2019, Perşembe

Trafik magandası genç kadına dehşeti yaşattı!

Genç kadın, trafikte hatalı olduğunu uyardığı şoför tarafından önce sözlü daha sonra da fiziki şiddete maruz kaldı. Küçük kızının önünde tartaklanan Neslihan Akyıldız, darp raporu alarak soluğu savcılıkta aldı.

5 Nisan 2018 Perşembe 19:48
Trafik magandası genç kadına dehşeti yaşattı!
İstanbul Şile yolunda meydana gelen olayda iddiaya göre, emniyet şeridini kullanan Y.A adlı taksi sürücüsü, aracını sağ şeritte ilerleyen Neslihan Akyıldız’ın önüne hızlıca kırdı. Arka koltukta küçük kızı oturan Akyıldız, panik halinde kornaya basarak taksi şoförüne kızdı. Y.A, elini camdan çıkartarak, hareket yapmaya başladı. Bu duruma sinirlenen genç kadın, arkasına takıldığı taksi şoförünün önünü kesti.

Taksi şoförüyle tartıştığı esnada ağza alınmayacak küfürler işittiğini söyleyen Neslihan Akyıldız, “Ben aracımdan indiğimde. ‘Ne yapıyorsun sen babam yaşındasın’ dedim. Benim bunu söylememle birlikte aracından inip küfürler ederek, üstüme yürümeye başladı. Sözlü tartışma fiziki müdahaleye dönüşmüştü. Ben aracımın içinden telefonumu alarak, aracının fotoğrafını çekmek istedim. Telefonumu almayayım diye beni kollarımdan sürükleyerek, aracımın kapısının arasına sıkıştırdı. Bu sırada ben feryat ederken kimse bu kadına ne yapıyorsun diye yardım etmedi. Ben kapı arasında sıkışmış vaziyet dururken, arka koltuktaki kızım korkudan ağlıyordu. Daha sonra arabasına binerek uzaklaştı.” dedi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »