25 Nisan 2018, Çarşamba

Trump'a karşı baş aşağı çıplak pozlar!

Meksika'daki modellerinin amuda kalkmasını isteyen ünlü fotoğrafçı Tunick, ABD başkan adayıyla ilgili "Trump bizim zihnimizi altüst ediyor, sinir bozucu bir histeri yaşamamıza neden oluyor. Bence herşeyin baş aşağı geldiği zor ve çalkantılı bir dünyada yaşıyoruz" dedi.

29 Ekim 2016 Cumartesi 20:14
Trump'a karşı baş aşağı çıplak pozlar!
Yeryüzündeki birçok kentte insanların çırılçıplak fotoğraflarını çeken ABD'li ünlü fotoğrafçı Spencer Tunick'in son durağı, Meksika'nın orta kesimindeki San Miguel de Allende kentiydi.

La Calaca Festival'i nedeniyle kenti ziyaret eden fotoğrafçı, bu kez ABD'nin Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'a karşı objektif karşısına geçti.

'Inversion' adlı projesi için amuda kalkıp bekleyen çıplak modelleri fotoğraflayan Tunick, "Trump bizim zihnimizi altüst ediyor, sinir bozucu bir histeri yaşamamıza neden oluyor. Bence herşeyin baş aşağı geldiği zor ve çalkantılı bir dünyada yaşıyoruz" dedi.

Cumhuriyetçi başkan adayı Trump, göçmen ve İslam karşıtı sözleri nedeniyle yoğun eleştiri altında. Seçilmesi halinde göçmenleri engellemek için Meksika sınırına öreceği duvarın parasını Mexico City yönetiminden alacağını birçok kez tekrar eden milyarder işadamı, halihazırda anketlere göre Demokrat aday Hillary Clinton'ın beş puan gerisinde.

Sanatçı, "Çalışmalarımda ve hayatta duvarlardan ve çitlerden nefret ediyorum" ifadesini kullandı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »