21 Temmuz 2018, Cumartesi

Tuğba Ekinci: Hülya eleştirilince Zehra’yı meydana sürdü

Bodrum'da görüntülendiği sevgilisini soran gazetecilere 'Birlikte rahatlıyoruz' açıklamasını yaparak magazin literatürüne yeni bir kavram sokan şarkıcı Tuğba Ekinci Gezi olayları üzerinden Hülya Avşar'ı eleştirdi. Tuğba Ekinci, Başbakan Erdoğan'la görüştükten sonra eleştirilerin hedefi olan Hülya Avşar'ın kızı Zehra'yı meydana sürdüğünü iddia etti.

29 Haziran 2013 Cumartesi 7: 0
Tuğba Ekinci: Hülya eleştirilince Zehra’yı meydana sürdü
Bodrum'un Türkbükü beldesinde sevgilisiyle tatil yapan Tuğba Ekinci yanındaki beyin kim olduğunu soran gazetecilere 'Birlikte rahatlıyoruz' açıklamasını yapınca magazin gündemine oturdu. Şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Tuğba Ekinci, Gezi Parkı olaylarını değerlendirdi.

“Bu ülkede benim kadar radikal bir sanatçı maalesef yok. İnsanların buna alışamamış olmasını normal karşılıyorum. Spontane konuşurum, üzerine düşünüp taşınmam. Hep böyle biriydim, yeni bir şey değil ki” diyen Tuğba Ekinci'nin hedefinde Hülya Avşar da vardı. Gezi Parkı olaylarının çözüme kavuşması için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Hülya Avşar için ilginç ifadeler kullanan Ekinci, “Avşar; Başbakan’la görüşmesi tepki alınca Zehra’yı maskesiyle meydanlara sürdü. Bizim sanatçılarımız iki tarafa da oynamasını iyi bilir!” dedi.

Akşam gazetesine açıklamalar yapan Tuğba Ekinci, kendisinin Gezi olayları hakkında tepkisiz olduğunu söyledi. Ekinci “Değiştiremeyeceğim olaylar karşısında kendimi yormam. Sevgilimle şarabımı yudumlarken olan biteni izliyorum. Başbakan yol yaparken, sağlık düzenlemeleri yaparken sesini çıkarmayanlar, biraz sesini yükseltti diye ayaklanıyorlar. O hizmetleri verirken de sesini yükseltmesini bilecektin. Şimdi 'Oh olsun size, iyi oldu' diyorum” ifadelerini kullandı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »