18 Haziran 2018, Pazartesi

Türkiye'nin genç işadamları Ankara'da buluştu

TÜGİAD üyeleri Ankara'da birlik mesajı verdi.

12 Haziran 2014 Perşembe 21:53
Türkiye'nin genç işadamları Ankara'da buluştu
TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı'nın davetiyle Ankara'da toplanan TÜGİAD üyeleri, birlik mesajı verdi ve eski dönem yöneticilerine teşekkür plaketi sundu.Geceye TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD İzmir Şube Başkanı Musa Turan, GÜNGİAD Başkanı Hakan Akbal ve ASİAD Başkanı seçilen eski TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Barış Aydın ANGİAD Başkanı Fatma Semiz, AKSIAD Başkanı Azmi Kelemcisoy ve GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu da katıldı.

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı'nın ve yeni yönetim kurulu üyelerinin seçilmesinin hemen ardından gerçekleştirmeyi planladıkları ancak Soma faciası nedeniyle ertelenen gala yemeği Ankara Swiss Otel'de gerçekleştirildi.

Behzat Gerçeker ve ENBE orkestrasının sahne aldığı geceye iş dünyasının önemli sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Türkiye'nin gelecek vaad eden başarılı genç işadamları katıldılar. TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen gecenin açılışında yaptığı kısa konuşmada; Türkiye'nin içinde bulunduğu zorlu coğrafyada yüzyıllardır olduğu gibi bugün de ayakta kalabilmenin tek yolunun birlik ve beraberliği korumak olduğunu söyledi. TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı "8. dönemde çok sık bir araya gelerek, kutuplaşmanın yerini mutabakata bırakarak, sosyal kültürel ve ekonomik anlamda aramızdaki işbirliğini artırmayı, bağlarımızı kuvvetlendirmeyi ve enerjimizi kalkınmaya ve ilerlemeye vermeyi hedeflemekteyiz." diyerek birlik mesajı verdi.

TÜGİAD Ankara Şubesi 8. dönem yönetim kurulu tarafından düzenlenen geceye katılan 7. dönem yönetim kurulu üyelerine hizmetleri için teşekkür plaketi verilirken, TÜGİAD Ankara Şubesi eski Başkanı Barış Aydın da bu teşekkür plaketinin ait olmaktan gurur duyduğu TÜGİAD kültürünün bir parçası olduğunu söyledi.

ANGİAD Başkanı Fatma Semiz, AKSIAD Başkanı Azmi Kelemcisoy, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu, GÜNGİAD Başkanı Hakan Akbal ve TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Musa Turan'ın da katıldığı gece, ENBE orkestrasının muhteşem müzik ziyafeti devam etti.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »