UEFA Avrupa Ligi'nde 38 takım tur atladı

UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turunda rakiplerine üstünlük sağlayan 38 takım bir üst tura yükseldi

11 Temmuz 2014 Cuma 17:51
UEFA Avrupa Ligi'nde 38 takım tur atladı
Futbolda, UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turunda rakiplerine üstünlük sağlayan 38 takım bir üst tura yükseldi.

Bu arada, Bursaspor'un 2. ön eleme turundaki rakibi de belirlendi. Bursaspor, bu turda Gürcistan temsilcisi Chikhura Sachkhere ile eşleşti.

Gürcü takımı 1. ön eleme turunda Makedonya'nın Turnovo takımını 1-0 ve 3-1'lik skorlarla yenerek yeşil-beyazlı takımın rakibi oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme turu maçları 17 ve 24 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

GECENİN SONUÇLARI

DUNDALK (İRLANDA CUMHURİYETİ) - Jeunesse Esch (Lüksemburg): 3-1                ilk maç: 2-0

METALURG ÜSKÜP (MAKEDONYA)-UE Santa Coloma (Andorra): 2-0           ilk maç: 3-0

Glenavon (Kuzey İrlanda)- FH (İZLANDA): 2-3                                               ilk maç: 0-3

KOPER (SLOVENYA)-Celik Niksic (Karadağ): 4-0                                          ilk maç: 5-0

FERENÇVAROS (MACARİSTAN)-Sliema (Malta): 2-1                                    ilk maç: 1-1

Libertas (San Marino)-BOTEV PLOVDİV (BULGARİSTAN): 0-2                      ilk maç: 0-4

SİROKİ BRİJEG (BOSNA HERSEK)-Qabala (Azerbaycan): 3-0                               ilk maç: 2-0

College Europe (Cebelitarık)-VADUZ (LİECHTENSTEİN): 0-1                        ilk maç: 3-0

Sligo (İrlanda (Cumhuriyeti)-BANGA (LİTVANYA): 4-0                                  ilk maç: 0-0

İF (Fareo Adaları)-MYPA (FİNLANDİYA): 0-0                                              ilk maç: 0-1

Aberystwyth (Galler)-DERRY CİTY (İRLANDA CUMHURİYETİ): 0-5             ilk maç: 0-4

Bangor (Galler)-STJARNAN (İZLANDA): 0-4                                              ilk maç: 0-4

Litex (Bulgaristan)-Veris (Moldova): (Ertelendi)

Birkirkara (Malta)-DİOSGYÖR (MACARİSTAN): 1-4                                   ilk maç: 1-2

Kukesi (Arnavutluk)-KAİRAT (KAZAKİSTAN): 0-0                                       ilk maç: 0-1

SPARTAK TRNAVA (SLOVAKYA)-Hibernians (Malta): 5-0                          ilk maç: 4-2

FLAMURTARİ (ARNAVUTLUK)-Sioni (Gürcistan): 1-2                                ilk maç: 3-2

IF BROMMAPOJKARNA (İSVEÇ)-VPS (Finlandiya): 2-0                             ilk maç: 1-2

Fola (Lüksemburg)-GÖTEBURG (İSVEÇ): 0-2                                           ilk maç: 0-0

ZİMBRU (MOLDOVA)-FK Shkëndija (Makedonya): 2-0                              ilk maç: 1-2

TROMSO (NORVEÇ)-Santos Tartu (Estonya): 6-1                                     ilk maç: 7-0

FK Daugava Rīga (Letonya)-ABERDEEN (İSKOÇYA): 0-3                          ilk maç: 0-5

FK HAUGESUND (NORVEÇ)-AUK Broughton FC (Galler): 2-1                   ilk maç: 1-1

Sant Julia (Andorra)-FK CUKARİCKİ (SIRBİSTAN): 0-0                             ilk maç: 0-4

İNTER BAKI (AZERBAYCAN)-Tiraspol (Moldova): 3-1                               ilk maç: 3-2

Jelgava (Letonya)-ROSENBORG (NORVEÇ): 0-2                                     ilk maç: 0-4

KALJU (ESTONYA)-Fram Rejkjavik (İzlanda): 2-2                                     ilk maç: 1-0

FC CHİKHURA SACHKHERE (GÜRCİSTAN)- Turnovo (Makedonya): 3-1   ilk maç: 1-0

ATLANTAS (LİTVANYA)-Differdange (Luksemburg): 3-1                           ilk maç: 0-1

FK BUDUĆNOST PODGORİCA (KARADAĞ)-SS Folgore/Falciano (San Marino): 3-0   İlk maç: 2-1

Lovcen (Karadağ)-FK ZELJEZNİCAR (BOSNA HERSEK): 0-1                  ilk maç: 0-0

Ekranas (Litvanya)-CRUSADERS (KUZEY İRLANDA): 1-2                       ilk maç: 1-3

Honka (Finlandiya)-SİLLAMAE (ESTONYA): 3-2                                      ilk maç: 1-2

FC Daugava Daugavpils (Letonya)-VİKİNGUR (FAREO ADALARI): 1-1     İlk maç: 1-2

LAÇİ (ARNAVUTLUK)-Rudar Velenje (Slovenya): Normal ve uzatma bölümü skoru: 1-1 (Laçi penaltılarla 3-2 kazandı)  ilk maç: 1-1

Mika (Ermenistan)-RNK SPLİT (HIRVATİSTAN): 1-1                                ilk maç: 0-2

ASTANA (KAZAKİSTAN)-Pyunik (Ermenistan): 2-0                                  ilk maç: 4-1

FC SHAKHTER KARAGANDY (KAZAKİSTAN)-Shirak (Ermenistan): 4-0   ilk maç: 1-2

Not: Tur atlayan takımlar büyük harflerle yazılmıştır.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »