Ünal Aysal: Mancini'nin bol şansa ihtiyacı olacak

Sarı-Kırmızılı takımın başkanı Ünal Aysal, derbi öncesi bir araya geldiği teknik direktör Mancini'nin Fenerbahçe maçında şansa ihtiyacı olacağını söyledi.

9 Kasım 2013 Cumartesi 7: 0
Ünal Aysal: Mancini'nin bol şansa ihtiyacı olacak
Galatasaray'da pazar akşamı oynanacak derbi maç öncesi yönetim kurulu ile teknik heyet yemekte bir araya geldi. Galatasaray Spor Kulübü Nevzat Özgörkey Binicilik Tesislerinde verilen yemekte GSTV'ye açıklamalarda bulunan Başkan Ünal Aysal, "Mancini'ye bol şans diliyorum. Çünkü gerçekten bol şansa ihtiyacı olacak" dedi.

"Mancini'nin bol şansa ihtiyacı olacak"


Aysal, Fenerbahçe ile oynayacakları derbide iyi olan takımın kazanması dileğinde bulunarak, "Bütün derbiler heyecanlı. Pazar akşamı da Fenerbahçe ile güzel bir derbi geçireceğiz inşallah. Diğer büyük derbilerin bir tekrarı gibi olacak. İnşallah iyi oynayan takım kazanır. Hocamızın bu konuda daha rahat konuşma imkanı olacak. Ne de olsa biz çim sahanın dışından bakıyoruz, o içinden bakıyor. Mancini'ye bol şans diliyorum. Çünkü gerçekten bol şansa ihtiyacı olacak" şeklinde konuştu.

"Hep derbilere denk geliyorum"


Teknik direktörü Roberto Mancini ise derbi maçla ilgili olarak şunları söyledi:

"Ben her zaman tek takım olan şehirlere gitmek istedim, ama her gittiğimde en az iki takım vardı. Hep derbilere denk geliyorum. Derbiler İngiltere'de de, İtalya'da da genelde aynı havaya hakim oluyor. Burada biraz daha duygusal olacak, ama bu bir futbol karşılaşması. Derbiler genelde birbirine çok benziyor. Kopenhag'dan bir mağlubiyetle geldik buraya, ama takım bu mağlubiyeti hak etmemişti. Karşılaşma önemli. Ligin mücadeleci bir şekilde devam edebilmesi için bu maça daha büyük bir önemle hazırlanıyoruz. Galatasaray taraftarı inanılmaz. Bize çok büyük destek veriyorlar. Bu maçta olmayacaklar, biz de onlar için çok güzel bir karşılaşma ortaya koymak istiyoruz."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »