28 Mayıs 2018, Pazartesi

Ünal Aysal meydan okudu!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, kulübün resmi televizyonu GS TV'ye önemli açıklamalarda bulundu.

22 Ağustos 2014 Cuma 3:37
Ünal Aysal meydan okudu!
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, kulübün resmi televizyonu GS TV'ye gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Florya'ya eskiye nazaran daha sık gelmeye başladığını söyleyen Ünal Aysal, "Buraya sık sık gelerek değişimi kendi gözlerimle görüyorum. Bu da beni mutlu ediyor" dedi.

"SÜPER KUPA SOMA İÇİN ÖNEMLİ"

Fenerbahçe maçıyla ilgili gelen soruyu cevaplandıran Ünal Aysal, "Fenerbahçe karşılaşması bir kupa maçı. Özellikle Soma için çok önemli bir maç. Bunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Tahmin ediyorum ki dostça bir maç olacaktır" dedi.

Ünal Aysal'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Kulüp yöneticisi olarak benim vermek istediğim mesaj gayet net. Bazı kulüp yöneticilerinin sporda devam eden kötü davranışlarından ötürü Galatasaray'ın tasvip etmediği olaylar devam ediyor. Bu davranışlara karşı tutumumuzu koruyup kulüp taraftarlarını karşı karşıya getirmememiz gerek. Kulüplerin bunu yöneticiler arasında iletişimle çözmesi gerek."

"Ben 3 yıldır aynı şeyleri tekrarlıyorum. Taraftarlar ve kulüpler dostluk mesajlarına devam etmelidir. Biz Galatasaray için buna katkı yapmaya devam edeceğiz."

"4. YILDIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

"4. yıldız için gece gündüz çalışıyoruz. Bu başarıyı gerçekleştirerek taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Onların mutluluğu çok önemli."

"ALS İÇİN BEN DE BUZ DÖKECEĞİM"

"Ice Bucket Challenge etkinliği ALS hastalığının bilinirliği açısından çok önemli. Buna katkı gösteren oyuncularımızın davranışlarını kutluyorum. Bana kim meydan okursa samimiyetle gerçekleştireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Değil bir kova, gerekirse iki kova buzlu suyu dökmeye hazırım. Birinin bana meydan okumasını bekliyorum."
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »