Üniversiteli Gizem intihar etti

İzmir Bornova’da ailesiyle birlikte yaşayan Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 3’üncü sınıf öğrencisi 31 yaşındaki Gizem Atsız, evlerinin yakındaki ormanlık alanda kendini kabloyla ağaca asarak yaşamına son verdi. Daha önce de intihar girişimlerinde bulunduğu ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen üniversiteli Gizem’in ailesi gözyaşına boğuldu.

11 Eylül 2014 Perşembe 2:17
Üniversiteli Gizem intihar etti
Olay, bornova İlçesi Evka-3 Mahallesi 127/21 Sokak’taki ormanlık alanda bugün saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Ormanlık alandaki ağacın dalına bir kişinin asılı olduğunu görenlersağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, genç kadının yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis, ağacın dalına kendini elektrik kablosuyla asan kişinin Ege ÜniversitesiBeden Eğitimi ve spor Yüksekokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Gizem Atsız olduğunu belirledi.

Üniversiteli Gizem’in olay yeri yakınındaki evine ulaşan polis, ailesine haber verdi. Kızlarının öldüğünü öğrenen Atsız ailesi gözyaşlarına boğuldu. Olay yerinde bir intihar notuna rastlanmazken, Gizem Atsız’ın daha önce de intihar girişimlerinde bulunduğu, psikolojik sorunları nedeniyle Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gördüğü öğrenildi. Atsız’ın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »