Ünlü yıldız yine çıplak!

Komedyen Chelsea Handler yine rahat durmadı. Daha önce rusya Devlet Başkanı Putin'e karşı savaş açan ünlü komedyen aynı Putin gibi atın üzerinde üstsüz poz vermişti. Handler bu kez yine üstsüz fotoğraflarını paylaştı.

31 Aralık 2014 Çarşamba 2:23
Ünlü yıldız yine çıplak!
39 yaşındaki komedyen Chelsea Handler, Ekim ayında Putin'in üstsüz ata binmesine gönderme yaparak, aynı şekilde üstsüz ata binerek poz vermiş, bu fotoğrafı Instagram'da paylaşmıştı. Fotoğrafı kaldırmanın seksist bir yaklaşım olduğunu ifade eden Chandler, Putin'den daha iyi bir vücudu olduğunu gösterme hakkına sahip olduğunu ifade etmişti.

Chandler, bir erkeğin yapabileceği şeyin kadınların da yapabileceğini, 1825 yılında olmadıklarını belirtmişti. Söz konusu fotoğrafın silinmesinin ardından Chandler aynı fotoğrafı tekrar paylaşmış, Instagram da birkaç saat içerisinde çıplaklık içerdiği gerekçesiyle paylaşımı tekrar silmişti. Instagram'ın fotoğraflarını silmesi üzerine savaş açan

Handler, bu kez karlar arasında üstsüz bir fotoğrafını paylaştı. Köpeğini dağda kaybettiğini yazan Handler, onu ararken görülüyor.
Handler, daha sonra paylaştığı fotoğrafta köpeğinin Instagram'da olduğunu söyledi.

Handler, Kardashian'ın Paper dergisine verdiği pozu da eleştirmiş, benzer bir pozu kendi hesabından paylaşmıştı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »