18 Haziran 2018, Pazartesi

Üsküdar Belediyesi Yağmur Yağışının Fotoğrafını Paylaştı

İstanbul'da dünkü yağış hayatı felç ederken Üsküdar'da deniz ile yol birleşmişti. Belediye yağmur yağış anının fotoğrafını paylaştı.

4 Haziran 2014 Çarşamba 1:55
Üsküdar Belediyesi Yağmur Yağışının Fotoğrafını Paylaştı
İstanbul'da dün etkili olan ve benzerine az rastlanır görüntülerin oluşmasına neden olan şiddetli yağışın ardından Üsküdar Belediyesi ilginç bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta şiddetli yağmurun Üsküdar'a nasıl yağdığı görülüyor.

İşte Üsküdar Belediyesi tarafından paylaşılan o fotoğraf:YOL İLE DENİZ BİRLEŞMİŞTİ

İSTANBUL’da dün etkili olan sağanak yağış Üsküdar’da hayatı felç etti. Rögar kapaklarından taşan su nedeniyle, Üsküdar sahil yolu ile deniz adeta birleşti.

MEYDAN GÖLE DÖNDÜ

İstanbul’da dün etkili olan aşırı yağış nedeniyle, Üsküdar Meydanı’nda bulunan rögarlar taştı. Üsküdar Meydanı ve sahil kısa süre içerisinde göle döndü.

Sahilde kara ile deniz adeta birleşti ve ortaya inanılması güç görüntüler çıktı. Bu görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve binlerce kez paylaşıldı.

VATANDAŞLAR SUDA YÜRÜDÜ

Bu sırada sahilde bulunan çok sayıda vatandaş, dizlerine kadar gelen suya girerek karşıdan karşıya geçmek zorunda kaldı.

Ayrıca o sırada cadde üzerinden geçmekte olan araçlarda yolda ilerlemekte güçlük çekti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine belediye ekipleri sevk edildi.

Üsküdar sahil yoluna gelen ekipler, kısa süre içerisinde müdahalede bulunarak rögar kapaklarını açıp su tahliyesi yaptı. Çalışmaların ardından Üsküdar’da hayat normale döndü.

BELEDİYE TSUNAMİYE BENZETTİ

Üsküdar Belediyesi, şiddetli yağmur ile ilgili bugün yaptığı açıklamada ise olayı küçük bir tsunamiye benzetti. Belediye daha sonra ise o anların uzaktan çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Avrupa yakasından çekildiği anlaşılan fotoğrafın Üsküdar'ı göle çeviren yağmur anından çekildiği öne sürüldü.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »