Üvey annesi öldüresiye dövdü!

Batman'da üvey annesi tarafından sopayla dövüldüğü öne sürülen 11 yaşındaki Ç.T. adlı kızın başına 12 dikiş atıldı. Üvey anne F.T., tutuklanırken Ç.T. ise devlet koruması altına alındı.

2 Haziran 2014 Pazartesi 17: 0
Üvey annesi öldüresiye dövdü!
Olay, Batman'ın Pınarbaşı Mahallesi'nde dün akşam meydana geldi. İlköğretim 5'inci sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Ç.T., üvey annesi F.T.'nin uyguladığı şiddet sonucu yaralanarak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Başına 12 dikiş atılan ve sırtında darp ile diş izi olan Ç.T., geçen yıl öz annesi Güler Tunç ile babası Bayram Tunç'un ayrıldığını belirterek, şöyle dedi:

"Üvey annem F.T. ve babasıyla birlikte yaşamaya başladım. Üvey annemden sürekli şiddet görüyordum. Babam, Valilikte çalışıyor. Üvey annemle yalnız kalıyorum. Sürekli şiddete maruz kalıyorum. Bir şey yokken bile şiddet görüyorum. Üvey annem beni çağırdığında gitmeye ürktüm. Ardından başıma sopayla vurdu. Vücudumun her yeri darbe gördü. Dayağa uğrarken evde kimse yoktu. Babamın haberi de yoktu. Dayaktan kaçarak komşulara sığındım. Onlar beni hastaneye getirdi. Üvey annemin yanında kalmak istemiyorum. Devlet korumasında kalmak istiyorum."

ÜVEY ANNE TUTUKLANDI, ÇOCUK DEVLET KORUMASINDA


Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken, polis, üvey anne F.T.'yi gözaltına aldı. Yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen üvey anne nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, 11 yaşındaki Ç.T., devlet korumasına alındı. 

Arif ARSLAN/BATMAN, (DHA)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »