23 Mayıs 2018, Çarşamba

Vahid Halilhodzic 2 yıllık imzayı attı

Trabzonspor, yeni teknik direktörü Vahid Halilhodzic ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı

15 Temmuz 2014 Salı 20:35
Vahid Halilhodzic 2 yıllık imzayı attı
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor, yeni teknik direktörü Vahid Halilhodzic ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

İmza töreninden önce başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yeni teknik direktör Halilodzic hakkında açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, "Halilhodzic ile iyi bir dostluğumuz var. Bu maddiyata bağlı değil. Camiam adına kendisine teşekkür ediyorum. Halilhodzic'e başarılı olması için gerekli desteği vereceğiz. Kismenin şüphesi olmasın. Halilhodzic, daha iyi ve cazip teklifleri reddedip, bize verdiği sözü tuttu ve buraya geldi" diye konuştu.

Başkan Hacıosmanoğlu'ndan sonra konuşan Halilodzic ise, "Birçok teklif aldığım doğru başka yere gitseydim vicdanım rahat etmeyecekti. Bir söz verdim ve bu sözü tutarak Trabzonspor'a geldim. Arkamdan iyi konuşulmasını isterim ama mümkün olmadığını da biliyorum. Büyük sorun değil. Bana eleştiriler olacaktır ama benim büyük kaygım iyi sonuçlar almak. İbrahim Başkan ile yeniden bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum.Trabzonspor'un iyi bir sezon geçirmesi için elimden geleni yapacağım.

"İYİ TEKLİFLER ALDIM"

İyi teklifler aldığımı söyleyebilirim. Trabzonspor'a ilk geldiğimde Beşiktaş bana iki katı teklifte bulunmuştu. Gerek Avrupa takımları, gerek milli takımlardan bir çok teklif aldım. Benim İbrahim Başkan'a verdiğim söz, paranın çok ötesinde. Para benim için her şey değil. Benim iyi bir şekilde yaşamak için yeterince param var. Parayı düşündüğüm gün bu işi bırakırım"
açıklamasını yaparak sözlerini sonlandırdı.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »