Vahid Halilhodzic'ten Trabzonspor'a kötü haber

Trabzonspor teknik direktörlüğüne gelmesi beklenen Boşnak teknik direktör Vahid Halilhodzic, "Durum biraz değişti" diye konuştu

11 Temmuz 2014 Cuma 17:37
Vahid Halilhodzic'ten Trabzonspor'a kötü haber
Brezilya'da devam eden 2014 FIFA Dünya Kupası'na ikinci turda veda eden Cezayir'in eski teknik direktörü Halilhodzic, Trabzonspor yönetimine söz verdiğini belirterek, "Trabzonspor ile sözlü anlaşmamız vardı, ben onlara söz verdim. Bu süre zarfında geri çevrilmesi zor, çok güzel teklifler aldım" diye konuştu.

Hafta sonuna kadar kariyerine nerede devam edeceğinin belli olacağını ifade eden Halilhodzic, "Ne olacağını göreceğiz, şu anda Türkiye'ye gidip gitmeyeceğim belli değil" ifadelerini kullandı.

Halilhodzic, Bosna Hersek Teknik Direktörü Safet Suşiç'in anlaşmasının uzatılmasından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Boşnak çalıştırıcı, "Suşiç, Bosna Hersek futbol takımını Dünya Kupası'na götürdü, bu yüzden de anlaşmasının uzatılmasını hak etti" değerlendirmesinde bulundu.

Bosna Hersek'in Dünya Kupası'nda daha iyi sonuçlar elde edebileceğini vurgulayan Halilhodzic, yine de takımın Dünya Kupası'ndan ayrılmasının trajik bir şey olmadığını, yaşananlardan ders alınmasının önemini vurguladı.

Dünya Kupası'nda birçok güçlü takımın grup maçlarında bir üst tura yükselemediğine dikkati çeken Halilhodzic, "Bosna Hersek A Milli Takımı Brezilya'da iyi bir oyun sergiledi. Nijerya ile yapılan maçta hakemin de birçok yanlışı vardı. Fakat bu sadece futbol, hayat devam etmek zorunda. Suşiç'in anlaşmasının uzatılması, takımın önümüzdeki sezonlarda çok iyi sonuçlar elde etmesi için tek doğru yol" diye konuştu.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »