23 Haziran 2018, Cumartesi

Volkan Demirel Ailesine Tekne Aldı

Ailesine Bodrum'dan lüks bir villa alan Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel, şimdi de onlara 300 bin euro değerinde bir tekne hediye etti.

13 Temmuz 2014 Pazar 23: 3
Volkan Demirel Ailesine Tekne Aldı
Futbol kariyerindeki başarısı kadar özel hayatıyla da milyonların takdir ettiği Volkan Demirel, ailesi için yine kesenin ağzını açtı. Annesi Leyla Demirel ve babası Ali Hacı Demirel için geçtiğimiz aylarda Bodrum'dan lüks bir villa satın alan yıldız kaleci, ailesine yeni bir jest yaptı. Bir süredir güzel eşi Zeynep Sever Demirel ve kızı Yade'yle Bodrum'da tatil yapan Fenerbahçeli yıldızın; 'Number One' isimli lüks yatı önceki gün Cennet Koyu'na demirledi.

BALIK AVLAMADA BAŞARISIZ ÇIKTI 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Volkan Demirel'in yatının hemen yanına demirleyen lüks bir yat da dikkat çekti. Bu yatın, yıldız kaleci tarafından anne ve babasına hediye edildiği öğrenildi. Tüm ailesinin yanında olmasından dolayı son derece keyifli olduğu gözlenen Volkan Demirel, önce paletleri giyip şnorkelini taktı ve eline aldığı zıpkınla derinlere daldı. Sualtındaki sınavında başarısız olan Demirel, tekneye çıkıp bu kez babasıyla olta salladı. Ancak Volkan Demirel ile babasının şansı burada da iyi gitmedi ve balık tutamadılar.


800 BİN EUOR'YA İKİ YAT

Volkan Demirel, 16 metrelik ve 2 kamaralı 'Number One' isimli yatını 500 bin euro'ya almıştı. Yıldız kalecinin teknesinin hemen yanına demirlenen ve babası için satın aldığı yatın da yaklaşık 300 bin euro olduğu söyleniyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »