Volkan sahalardan uzak kalacak

Galatasaray maçının ilk yarısının sonlarına doğru sakatlık geçiren ve tedavi sonrası maça devam eden Volkan Demirel’in sakat sakat sahada yer aldığı ortaya çıktı.

13 Kasım 2013 Çarşamba 7: 0
Volkan sahalardan uzak kalacak
Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde sakatlanan Milli kaleci Volkan Demirel'den gelen haberler teknik heyetin canını sıktı. Volkan'ın sağ arka üst adalesinde yırtık olduğu tespit edildi. 

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin devre arasında baldırında ağrı hissettiği ve kontrol eden Doktor Burak Kunduracıoğlu’nun ''Oynarsan, riskli olur'' uyarısını yaptığı ve durumu Ersun Yanal'a da ilettiği bildirildi.  Ancak Volkan'ın ''Takımı bu ortamda yalnız bırakamam. Değişiklik hakkımızı azaltmak istemiyorum'' yanıtını verdiği,  doktorun da ''Ağrılarının gelişimini hissetmen için sana iğne yapmıyorum. Artış hissettiğin anda derhal haber ver ve seni değiştirelim'' dediği ifade edildi.

Volkan'ın en iyi tahminle bir ay sahalardan uzak kalabileceği ifadebelirtildi. Volkan'ın ilk sakatlandığı anda oyundan çıksa herhangi bir sıkıntı yaşamayacağı ama özellikle geri paslarda topa vurmasının sakatlığının daha da ilerlemesine neden olduğu belirtildi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »