23 Haziran 2018, Cumartesi

Volkan'dan G.Saray'a olay gönderme!

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, derbinin ardından açıklamalarda bulundu.

13 Nisan 2016 Çarşamba 22:59
Volkan'dan G.Saray'a olay gönderme!
Fenerbahçe'nin tecrübeli eldiveni Volkan Demirel, Galatasaray maçının ardından iddialı bir açıklama yaptı ve şampiyon olacaklarını söyledi.

Maç sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Demirel, "Kimseyi kandırmak niyetinde değilim. Biz şampiyon olacağız. Bugünkü oyun da gösterdik ki... Karşı taraf da beraberliğe sevindi. Allah bize beraberliğe sevinmeye nasip etmesin. Önümüzde uzun bir zaman var. Kimseyi avutmak derdinde değilim. Biz şampiyon olacağız, bunu Fenerbahçe taraftarı bilsin. Bazı şeyleri düzelttiğimiz takdirde şampiyon olacağız. Takım içerisinde düzeltilmesi gereken şeyler var. Ben düzelteceğim onları." dedi.

CANER ERKİN SORUSU...

Volkan Demirel, Caner Erkin'in kadro dışı kalma olayıyla ilgili soruya "Bu maçtan önce bir karar alındı.  Hoca ile onun arasında olanlar ikisinin arasında. Maçtan önce konsantre olmuştuk. Değerlendirebilseydik farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Sezon sonu şampiyon olamazsak konuşuruz. Bu hafta Mersin'le oynayacağız. Bir görelim. Sonra herkes kendi üzerine düşeni alır. 5 puan fark önemli değil." cevabını verdi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »