Wesley Sneijder zam istiyor

Galatasaray yönetiminin, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Fernando Muslera’nın sözleşmelerini uzatmaları Wesley Sneijder'ı da harekete geçirdi

6 Haziran 2014 Cuma 16:18
Wesley Sneijder zam istiyor
Wesley Sneijder'ın menajerliğini yapan babası ile ortağı Guido Alber’in iki gün önce İstanbul’a gelip Başkan Ünal Aysal ile masaya oturdu

Sneijder için yapılan bu ziyaret, Hollandalı futbolcuya gelen teklifleri değerlendirmek için değil, tamamen yıldız futbolcunun Galatasaray’daki sözleşme şartlarıyla ilgiliydi.

Burak, Selçuk ve Muslera ile yapılan yeni sözleşmelerden haberdar olan Sneijder, Uruguaylı kalecinin kendisinden daha çok kazanacağını öğrenince vakit kaybetmeden kolları sıvadı.

1.5 yıl önce devre arasında Inter’den 7.5 milyon Euro'ya transfer edilen Sneijder’in, aldığı 3.2 milyon Euro'luk senelik ücretinin artırılmasını talep ettiği ve bu nedenle menajerlerin İstanbul’a geldikleri belirlendi.

GÖRÜŞME DÜNYA KUPASI'NDAN SONRA

Başkan Ünal Aysal ile bir araya gelen baba Sneijder ile ortağının, “Sneijder, İstanbul’da çok mutlu. Bu nedenle şu an için kendisine gelen teklifleri değerlendirmeyi kesinlikle düşünmüyor. Bu düzenini bozmak istemiyor. Ama burada kendisiyle ilgili düşüncenizi öğrenmek istiyoruz. Sözleşmesinin bitmesine 2 yıl kaldı. Bu süreyi uzatmak ve sözleşme şartlarını yeniden ele almak istiyoruz” ifadelerini kullandıkları kaydedildi.

Başkan Aysal’ın olumlu bir havada geçen görüşmede yeni şartları konuşmadığı ve bunun için Dünya Kupası’nı beklediği ifade edildi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »