18 Haziran 2018, Pazartesi

Wigan Athletic Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda ne zaman?

Hazırlık maçı Wigan Athletic Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda ne zaman?

13 Temmuz 2014 Pazar 0:33
Wigan Athletic Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda ne zaman?
Hazırlık maçı Wigan Athletic Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda?. İşte Wigan Athletic Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda? izleme detayları burada.

Wigan Athletic Beşiktaş
Tarih: 15 Temmuz 2014 
Saat: 19:00

 Beşiktaş Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme turundan itibaren ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edecek. Beşiktaş UEFA Kulüpler sıralamasında 24,48 puan ile Avrupa Kulüpleri arasında 69. sırada yer alıyor. Özellikle son 2 yıldır aldığı düşük puanlar yüzünden listede hayli bir gerilere düştü. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme turunda muhtemelen kendisinden çok daha güçlü bir takımla eşleşmek zorunda kalacak. Beşiktaş Şampiyonlar Liginde 3. Ön Eleme turunu geçmesi durumunda ise Şampiyonlar Ligi Play-Off turuna kalarak Şampiyonlar Ligi Gruplarında mücadele etmek için şansını kovalayacak.

 Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçlarına hazırlık maçları yaparak hazırlanacak. Beşiktaş bu kapsamda 15 Temmuz 2014 günü İngiltere Championsship Ligi ekiplerinden Wigan Athletic ile karşılaşacak. Saat 19.00’da başlayacak olan karşılaşmanın TV Yayını daha sonra açıklanacak.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »